GALERIE: Kolik platí Meghan a Kate za svoji krásu? Za tuhle částku se vévodkyně udržují stále sexy!

Kolik platí Meghan a Kate za svoji krásu?

Ať už se nacházejí kdekoliv, při jakékoliv příležitosti, vévodkyně Kate Middleton i Meghan Markle jsou vždy perfektně upravené a krásné. Od hrdých manželek dvou britských princů byste nejspíš ani nic jiného nečekali. Jenže kolik tahle krása stojí? To teď odhaluje zdroj extra.cz, který spočítal, kolik přesně za jednotlivé procedury obě vévodkyně platí.

Co se vlasů týče, ty si nechává 37letá Kate upravovat každé čtyři týdny. Barvení přírodními a organickými barvami ji vyjde zhruba na 10 tisíc měsíčně, k péči o vlasy pak využívá kokosových nebo arganových olejíčků. 37letá Meghan si vlasy žehlí a velkou péči pak věnuje svým řasám, které si prý každý den prodlužuje.

U pleti si dává Kate obzvlášť záležet. Třikrát za měsíc si dopřává pleťovou masku s včelím jedem a dvakrát do měsíce navštěvuje kosmetický salon. Jedno ošetření ji pak vyjde okolo 12 tisíc korun. Naproti tomu Meghan dbá o pleť především zevnitř, snaží se hodně pít, zdravě jíst a jako bývalá herečka je zvyklá provádět různá obličejová cvičení.

A na závěr tu máme nehty. Manikúru obě vévodkyně navštěvují každý týden a pedikúru pak mají v programu ob týden. Výrazné laky jsou tabu a délka nehtů nikdy nesmí přesáhnout určitého standardu.

Sdílejte článek
Štítky vlasy cena krása Meghan Markle úpravy Meghan

Přečtěte si také