Showbyznys

8. července 2016 16:45

Tereza Javorová

GALERIE: Komu stouply bublinky do hlavy? Mareš, Bartoška i Kohák zapařili na luxusním večírku ve Varech

Šampaňské je velmi zrádná věc. Je symbolem luxusu, pije se takřka samo, ale následky druhý den ráno bývají krušné. Jak dopadl luxusní večírek značky Möet na festivalu v Karlových Varech a komu stouply bublinky do hlavy?

Festival v Karlových Varech by měl být především o filmech, ale mnoho známých osobností jej pojímá spíše jako místo k setkání s ostatními tvářemi showbyznysu.

Dobrou příležitostí je k tomu bezpočet večírků a akcí. Jednou z netrpělivě očekávaných party je večírek, který každoročně pořádá značka luxusního šampaňského Möet. Večer zahájil tradičně Jiří Bartoška, který se podepsal i na obří lahev a všem popřál pěknou zábavu. O tu se mimo jiné postarala i působivá světelná show, která návštěvníky zavedla do hlubin podmořskho světa. Šumění moře nahradilo šumění šampaňského, o nějž rozhodně nebyla nouze. O to větší pozor si na něj ale musely dát přítomné a dokonale upravené celebrity, aby si v případném opojení neutrhly ostudu.

Letos však bublinky uhlídali naštěstí všichni a žádný trapas tak v opilosti nenastal. Podívejte se, jak večírek ve stylu mořských hlubin probíhal!


Přečtěte si také