GALERIE: Konec provokatérek Žanety a Míši z Prostřeno! Proč se známá svlékající dvojice drsně pohádala?

Účastnice populárního pořadu chtěly rozjet pořádnou show. Nakonec spolu ale ani nevydržely!

Oblíbený kuchařský pořad Prostřeno! asi v posledních měsících nezažil kontroverznější soutěžící, než dvojici Žanetu Šťastnou a Míšu aka Miu Nelson. Nejdříve odvážná Žaneta ukázala v oblíbené soutěži svá prsa a poté s druhou soutěžící Míšou, s níž se během natáčení skamarádila, natočila řadu hodně šílených videí.

Ve své parodii na Prostřeno! tak například vařily nahoře bez a nebály se na internetu prodávat ani své spodní prádlo. Byly zkrátka hodně slyšet a divoká dvojice slibovala, že mají ve světě showbyznysu velké plány a rozhodně je nevidíme naposledy. To už je ale minulostí.

Serveru Extra.cz se totiž podařilo zjistit, že ještě nedávno neoddělitelná dvojice je u konce. Žaneta s Míšou se totiž podle všeho do krve pohádaly a jejich velké přátelství i plány na obrovský úspěch jsou navždy minulostí. Konec šílené dvojice pak potvrdila i růžová hvězdička. „Já dokážu hodně lidem odpouštět, ale na hlavu si srát rozhodně nenechám. Do Prahy se přestěhuji a udělám show i bez Míši, nejsem na ní vůbec závislá,“ řekla serveru Extra Žaneta.

Zdá se tedy, že tohle přátelství už se slepit nepodaří a Míša jí provedla něco, co se neodpouští. Žaneta ovšem slibuje, že i tak pro nás chystá pořádnou show. No, uvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také