Showbyznys

3. října 2016 16:10

Tereza Javorová

GALERIE: Krásná modelka Kendall Jenner si nechala potetovat obličej! Jak kérka vypadá? Lidé jsou v šoku...

Chodí ty nejprestižnější přehlídky, u nohou jí leží miliony mužů po celém světě a je nejvyhledávanější modelkou současnosti. A přesto si nechala na tvář udělat tetování! Jak se vám líbí?

Kendall Jenner je zapletena do složité rodiny Kardashianů a celý svět jí tak (nejen díky tomu) leží u nohou. Na svém instagramovém účtu má přes 66 milionů sledujících a vybírá si mezi nabídkami nejprestižnějších světových značek a časopisů. Jenže v přísném světě modelingu jsou přece jen nastavena určitá pravidla, která nemůže překročit ani nejslavnější modelka. Dívky by měly být mimo jiné samozřejmě velmi hubené s dokonalou postavou a hlavně by neměly mít žádné piercingy a tetování!

Jenže Kendall jsou všechny tyto regule úplně u jejího skvostného zadku. Bradavky má propíchnuté piercingem (au!) a teď si dokonce nechala udělat i tetování! A to rovnou na tváři. Tedy ne tak docela. Modelka si ho chytře nechala udělat na vnitřní stranu rtu, kam si nechala napsat obyčejné "Meow", tedy kočičí mňouknutí. Tetování jí tak nevydrží moc dlouho, protože se jí v ústech rychle vstřebá. Důvodem je podle jejího okolí prý chytrý marketingový tah, protože se punkerským přístupem odlišuje od ostatních nevýrazných modelek. Její příbuzná Kim Kardashian s tím však i tak prý nesouhlasí. "Je to jako dát nálepku na Bentley," vyjádřila se obecně k tetování.

Jak se vám Kendall Jenner s tetováním na rtu líbí? Fotku najdete na konci galerie.

Sdílejte článek
Štítky piercing Bentley tetování galerie Vogue fotogalerie Kim Kardashianová rty kérka Kendall Jenner Kendall Jennerová

Přečtěte si také