GALERIE: Lady Gaga má vážnou konkurenci! Neuhodnete, kolik si její dokonalá dvojnice vydělá za vystoupení

Ve škole jí říkali, že je ošklivá. Nyní byste ji od pěvecké superhvězdy jen tak nerozeznali. Na této podobnosti navíc dokáže parádně vydělat.

Devětadvacetiletá Natalie Burns neprožila zrovna veselé dětství. Jako malou holčičku ji spolužáci šikanovali a ona se kvůli tomu od 13 let učila doma. Na její psychice se potom pokřiky spolužáků o tom, že je ošklivá, velmi podepsaly a dlouhá léta byla uzavřenou šedou myškou, která na sebe raději příliš neupozorňovala. To se naštěstí před několika lety změnilo.

Mnoho lidí jí totiž začalo říkat, že vypadá úplně stejně jako zpěvačka Lady Gaga na přebalu desky Born this Way. Natalie se toho chytla a rozhodla se na podobnosti s hudební hvězdou postavit kariéru. Začala se do Gaga stylizovat, nosit stejné oblečení, a dokonce začala docházet na lekce zpěvu. Za to, aby vypadala jako její klon, utratila přes 240 tisíc korun.

Tato částka se jí ovšem začala velmi brzy vyplácet. Od Lady Gaga je doslova k nerozeznání a je vyhledávanou tváří na společenských akcích. Za jedno vystoupení si pak přijde na slušných 20 tisíc korun. A jelikož je prý na roztrhání, přijde si zřejmě na pěkný balík. Sama pak říká, že napodobování jejího hudebního idolu, s nímž ji spojuje problémové dětství, jí prý dalo konečně energii do života.

Sdílejte článek
Štítky Lady Gaga galerie dětství Born This Way

Přečtěte si také