Showbyznys

4. března 2016 14:53

Petr Cífka

GALERIE: Lady Gaga šokovala další zvláštní kérkou! S kým vším si ji nechala vytetovat?

Hudební hvězda Lady Gaga je u tatéra jako doma. Jen pár týdnů poté, co si nechala vytetovat podobiznu Davida Bowieho, ozdobila své tělo dalším kouskem.

K novému tetování ji inspirovalo nedávné vystoupení na předávání Oscarů, kde zazpívala píseň Til It Happens to You. Song je věnován problematice znásilnění a při silném vystoupení ji na pódiu pěvecky doprovázelo padesát sexuálních obětí.

Ona sama se totiž stala ve svých devatenácti letech obětí znásilnění a s ostatními účinkujícími si proto vytvořila během náročného zkoušení velmi silné pouto. Vztah mezi nimi byl dokonce tak velký, že se rozhodli k hodně nečekanému kroku, nechat si společně udělat jedinečné tetování. Ke své společné kérce zvolili symbol, který má vyjadřovat jejich jednotu a zároveň podporu obětem sexuálních útoků.

Se svou další ozdobou se pak zpěvačka neváhala pochlubit na internetu, stejně jako někteří z jejích nových přátel, kteří jí jsou za upozorňování na závažný problém velice vděčni. Svým tetováním tak tentokrát Gaga přepkvapivě neprovokuje, ale naopak podporuje dobrou věc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také