Showbyznys

4. března 2016 14:53

Petr Cífka

GALERIE: Lady Gaga šokovala další zvláštní kérkou! S kým vším si ji nechala vytetovat?

Hudební hvězda Lady Gaga je u tatéra jako doma. Jen pár týdnů poté, co si nechala vytetovat podobiznu Davida Bowieho, ozdobila své tělo dalším kouskem.

K novému tetování ji inspirovalo nedávné vystoupení na předávání Oscarů, kde zazpívala píseň Til It Happens to You. Song je věnován problematice znásilnění a při silném vystoupení ji na pódiu pěvecky doprovázelo padesát sexuálních obětí.

Ona sama se totiž stala ve svých devatenácti letech obětí znásilnění a s ostatními účinkujícími si proto vytvořila během náročného zkoušení velmi silné pouto. Vztah mezi nimi byl dokonce tak velký, že se rozhodli k hodně nečekanému kroku, nechat si společně udělat jedinečné tetování. Ke své společné kérce zvolili symbol, který má vyjadřovat jejich jednotu a zároveň podporu obětem sexuálních útoků.

Se svou další ozdobou se pak zpěvačka neváhala pochlubit na internetu, stejně jako někteří z jejích nových přátel, kteří jí jsou za upozorňování na závažný problém velice vděčni. Svým tetováním tak tentokrát Gaga přepkvapivě neprovokuje, ale naopak podporuje dobrou věc.

Sdílejte článek
Štítky Lady Gaga tetování znásilnění galerie ceremoniál Cen Akademie Til It Happens to You

Přečtěte si také