návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Legendární Chuck Norris slaví 80. narozeniny! Rozhodně ale nevypadá jako starý dědula

Jak dnes vypadá muž, díky němuž slaví narozeniny osmdesátého Chucka Norrise?
Vydáno: 10.03.2020
Chuck Norris slaví 80. narozeniny! 11
Autor: profimedia.cz Chuck Norris slaví 80. narozeniny! 11

Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem, Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Chuck totiž umí udělat kliky bez pomocí rukou. Chuck Norris je jediný, kdo umí zůstat v non-stopu do zavíračky. A když jde bubák přece jen spát, koukne se pod postel, jestli pod ní není Chuck Norris. Chuck totiž nespí, on jenom čeká.

Chápu, tyhle vtipy už nejspíš znáte nazpaměť a přijdou vám krapet ohrané. Zároveň ale jasně ukazují, jak velkým pojmem legenda akčních filmů Chuck Norris vlastně je. A dnes tato legenda všech legend slaví už 80. narozeniny! Tedy pokud se mu čas jeho skutečný věk konečně odváží sdělit. Na první, a možná ani na ten druhý či třetí pohled byste mu však tak pokročilý věk rozhodně nehádali.

Chuck totiž i v „důchodovém“ věku prostě pořád vypadá dobře. Ano, vrásky už na jeho obličeji samozřejmě najdete. Stále si ale udržuje své typické rezavé vousy i na svůj věk super postavu. A pořád na akcích nešetří úsměvy a svým typickým smyslem pro humor, kdy si dokáže dělat srandu sám ze sebe. Ostatně on sám se všem těm legendárním internetovým vtipům rád směje.

Sám Chuck už si nyní užívá prakticky herecký důchod a kromě nějakého toho štěku se stará zejména o svou manželku Genu O'Kelly. V kůži Walkera, Texas Rangera či jiných nesmrtelných drsňáků už ho zkrátka neuvidíme. A klid a rodinná pohoda mu evidentně velice svědčí. Věk se na něm zkrátka vůbec nepodepisuje. Ještě aby jo, když je to Chuck Norris!

Delta Force (1986)

Tohle je 20 nejzábavnějších vtipů o Chucku Norrisovi. Všechno nejlepší k 80. narozeninám!

Chuck Norris

Chuck Norris dnes slaví 80. narozeniny! Tady je 25 nejzábavnějších faktů o jeho životě

Článek je zařazen v: Chuck Norris , narozeniny , proměna , herec , 80. narozeniny

reklama