návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Legendární Pavel Nedvěd opustil rodinu kvůli holce, která by mohla být jeho dcerou! Vážně to má zapotřebí?

Blíží se rozvod jednoho z nejslavnějších českých sportovců? Fotbalová legenda prý randí s touto 23letou kráskou.
Vydáno: 06.08.2019
Pavel Nedvěd s údajnou přítelkyní Lucii Anovčínovou.
Autor: profimedia.cz Pavel Nedvěd s údajnou přítelkyní Lucii Anovčínovou.

Tak se zdá, že jedno z údajně nejstabilnějších manželství sportovního světa je minulostí. Český fotbalista Pavel Nedvěd totiž podle informací Blesk.cz opustil po prakticky čtvrtstoletí od sňatku svou manželku Ivanu a lásku našel v náručí nové ženy. Tedy pro někoho možná mladé dívky. Nové partnerce Pavla Nedvěda, Lucii Anovčínové, je totiž teprve 23 let. Nedvědova známost se tedy narodila v době, kdy byl fotbalista už dva roky ženatý. Lucie je pak pouze o rok starší než jeho dcera Ivanka.

Nečekaný pár byl spolu viděn na parkourovém závodišti v Chelsea, kde spolu sledoval soutěž Global Champions Tour. Jeho mladá partnerka je totiž talentovanou jezdkyní v parkouru a koně jsou její ohromnou vášní. Pavel Nedvěd tak nejspíš svou novou lásku nehodlá skrývat a podle informací Blesku se opravdu jedná o jeho novou přítelkyni, kvůli níž už Pavel Nedvěd s rodinou nežije. Podle jejich zdroje je ovšem vztah zatím velmi čerstvý. Což je u člověka, který léta hlásal, že rodina je pro něj vším, přece jen malinko zarážející.

Spousta fanoušků tak nemůže věřit vlastním očím a doufá, že se jejich fotbalový idol k situaci vyjádří. A možná nám to dá viceprezident Juventusu Turín najevo na počátku září, kdy jeho tým začíná novou fotbalovou sezonu a Nedvěd se zde, možná i se svou novou partnerkou, objeví. Myslíte si, že by byl Pavel Nedvěd schopen opustit rodinu kvůli o polovinu mladší dívce?

Sexy fotky Pavlíny Jágrové. 5

GALERIE: Víte, že má Jaromír Jágr tuhle sexy neteř? Žhavá kráska provokuje internet odvážnými fotkami

Jágrův vzkaz fanouškům po rozchodu s Kopřivovou 1

FOTO: Jágr drsně vynadal fanouškům za reakce na rozchod! Tuhle věc vzkázal sexy bejvalce Kopřivové

Článek je zařazen v: Pavel Nedvěd , rozvod , přítelkyně , nová přítelkyně , Lucie Anovčínová , manželka , Ivana

reklama