GALERIE: Legendární skupina Tatu se vrací! Jednu ze zpěvaček už ale kvůli plastikám nepoznáte

Ruský fenomén a předstírané lesbičky se po mnoha letech sejdou na pódiu. Jak vypadají zpěvačky dnes?

Můžeme marně předstírat, že jsme je nikdy neposlouchali, ale skutečnost je taková, že na populární ruské kapele Tatu (píšící se také jako t.A.T.u.) svým způsobem vyrostla většina dnešních třicátníků. Dvojice puberťaček Julia Volkova a Lena Katina pobláznila svou hrou na lesbičky miliony lidí po celém světě a jejich hity Nas Ne Dagoniat či All The Things She Said jim minimálně v Rusku zajistily věčnou slávu. A nyní je dvojice zpěvaček konečně zpátky!

Návrat Tatu potvrdila na Instagramu Lena Katina, která uvedla, že vzpomínkové turné proběhne v roce 2022 a ihned se ptala nadšených fanoušků, jaké písničky by chtěli na koncertech slyšet. Jedná se v pořadí už o jejich druhý comeback. První proběhl mezi lety 2012 až 2014. Od té doby spolu zpěvačky už nekoncertovaly. To se však příští rok změní.

Od jejich největší slávy však uplynulo už téměř 20 let a obě během té doby prošly velkou cestou. A v případě Julie Volkové nejen kariérní, ale také vizuální. Stala se totiž klasickou obětí plastických operací, které ji změnily k nepoznání. Zatímco Lena Katina je ve svých 37 letech stále sexy zrzkou s roztomilým úsměvem a blížící čtyřicítku byste jí rozhodně netipovali, Julia si svou krásu bez plastik evidentně udržet nedokázala.

Tehdejší černovlasá rebelka tak připomíná spíše umělou panenku. Tvář má napíchanou botoxem, její rty mají často až nepřirozené kachní rozměry a má za sebou například i plastiky prsou. Julia se sice může pochlubit vysportovanou sexy postavou, v obličeji to však se svou umělostí už opravdu přehnala. A zatímco Lena je i celkem úspěšnou sólovou zpěvačkou, Julii se bez Tatu příliš nedaří a letos má za sebou dokonce i neúspěšný pokus dostat se za politickou stranu Jednotné Rusko do parlamentu. Návrat legendárního dua už by jí však kýžený úspěch měl přinést.


Přečtěte si také