Jak vypadá Leova nová známost?
Autor: instagram.com/lorenara__ a Paramount Pictures Jak vypadá Leova nová známost?

GALERIE: Leonardo DiCaprio šokoval fanoušky svou novou sexy přítelkyní! Co je na ní tak divného?

Publikováno: 17.08.2017
Čím se od jeho ostatních přítelkyň tolik liší?

reklama

O slavném herci Leonardo DiCapriovi je známo, že má slabost pro ty nejvíce sexy modelky. A také, že známý svůdník své mladé partnerky střídá až podezřele často. Po malinko delším románku s modelkou Ninou Agdal se tak nyní po jeho boku údajně objevuje další hvězda módních přehlídek, třiadvacetiletá Němka Lorena Rae.

Leonardo DiCaprio

ODHALENO: Co musíte splňovat, aby s vámi chodil Leonardo DiCaprio? Všechny jeho dívky mají tuhle vlastnost!

Dvojice byla spolu viděna vtíravými paparazzi již několikrát, mimo jiné například na rande v New Yorku či na jachtě ve slunném Saint-Tropez. I když se Leo ke své přítelkyni oficiálně ještě nepřiznal, mnozí už mají jasno. Nepřekvapivě jde pak zase o sexy krásku, která svými křivky a roztomilým obličejem určitě okouzlí nejednoho chlapa.

I přesto ovšem Leovi fanoušci šílí a tvrdí, že je na Loreně vlastně něco hodně zvláštního. Na rozdíl od většiny předchozích Leových přítelkyň a milenek se totiž nejedná o blondýnku, ale brunetku. Což je volba, kterou by u držitele Oscara mnozí nečekali a považují ji svým způsobem za podivnou. Pořád se ale jedná o velkou krásku. Tak uvidíme, zda s ní herec vydrží tentokrát déle, než pár měsíců.

Je Leonardo DiCaprio vážně nemocný?

FOTO: Fanoušky vyděsila poslední fotka Leonarda DiCapria! Trpí herec závažnou nemocí?

Vlk z Wall Street (2013)

ODHALENO: Tohle musela Margot Robbie udělat Leonardo DiCapriovi, aby získala roli ve filmu Vlk z Wall Street!

reklama