GALERIE: Leonardo DiCaprio šokoval fanoušky svou novou sexy přítelkyní! Co je na ní tak divného?

Čím se od jeho ostatních přítelkyň tolik liší?

O slavném herci Leonardo DiCapriovi je známo, že má slabost pro ty nejvíce sexy modelky. A také, že známý svůdník své mladé partnerky střídá až podezřele často. Po malinko delším románku s modelkou Ninou Agdal se tak nyní po jeho boku údajně objevuje další hvězda módních přehlídek, třiadvacetiletá Němka Lorena Rae.

Dvojice byla spolu viděna vtíravými paparazzi již několikrát, mimo jiné například na rande v New Yorku či na jachtě ve slunném Saint-Tropez. I když se Leo ke své přítelkyni oficiálně ještě nepřiznal, mnozí už mají jasno. Nepřekvapivě jde pak zase o sexy krásku, která svými křivky a roztomilým obličejem určitě okouzlí nejednoho chlapa.

I přesto ovšem Leovi fanoušci šílí a tvrdí, že je na Loreně vlastně něco hodně zvláštního. Na rozdíl od většiny předchozích Leových přítelkyň a milenek se totiž nejedná o blondýnku, ale brunetku. Což je volba, kterou by u držitele Oscara mnozí nečekali a považují ji svým způsobem za podivnou. Pořád se ale jedná o velkou krásku. Tak uvidíme, zda s ní herec vydrží tentokrát déle, než pár měsíců.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio nová přítelkyně modelky sexy galerie

Přečtěte si také