GALERIE: Lidé odpočítávali vteřiny do 18. narozenin hvězdy Stranger Things! Internet je označil za úchyly

Herečka Millie Bobby Brown oslavila 18. narozeniny. Jak se za ty roky proměnila?

Millie Bobby Brown začala točit seriál Stranger Things, když jí bylo 12 let. V té době do ní tak mohli být zamilovaní jen 12letí kluci, kteří ale měli nejspíš lepší věci na práci než hloupé holky. Šest let je ale dlouhá doba, během níž se navíc mladým lidem rychle mění priority. A tak jen co herečka dovršila čerstvě své 18. narozeniny, byli to nejspíš ti samí kluci, co jsou rázem štěstím bez sebe z toho, že je herečka konečně oficiálně dospělá. A nejsou zjevně sami.

Internetové diskuze bohužel zaplavila vlna podivínů, kteří doslova odpočítávali vteřiny do doby, než herečce bude 18 let. Jedno redditové subforum dokonce bylo připravené měsíce předtím, než herečka své narozeniny oslavila, teprve poté se odemknulo. Jak kdyby se dovršením plnoletosti instantně otevřely brány proto, aby nad ní mohli muži začít slintat a dělat z ní předmět svých sexuálních fantazií.

Tato skutečnost rychle oživila diskuze na téma sexualizování mladistvých a zejména dětských hereček. Podobný tlak samozřejmě může způsobit všelijaká traumata, která si pak dívky nesou až do dospělosti. V tomhle konkrétním případě to ale naštěstí vypadá, že se s tím Brown zatím vypořádává celkem dobře. Ostatně na Instagramu pravidelně jenom září štěstím a z perverzních komentářů si nic nedělá. Tak snad jí to vydrží. Na její poslední fotky se teď můžete mrknout v naší galerii.


Přečtěte si také