GALERIE: Majitelka nejšílenějšího Instagramu Dáda Patrasová slaví narozeniny. Která fotka u vás vede?

Sexsymbol 80. let a moderátorka dětských pořadů Dáda Patrasová slaví 64 let a i v tomto věku se snaží zviditelnit na sociálních sítích. Sami se můžete přesvědčit o tom, že především na Instagramu se jí to skutečně daří.

Když se řekne Dáda Patrasová, především starším generacím se vybaví žížala Julie, Vrchní, prchni, Arabela nebo Návštěvníci. Doby, kdy byla česká zpěvačka, herečka a moderátorka pořadu pro děti sexsymbolem, jsou dávno pryč. V posledních letech bulvár propírá především její manželství s Felixem Slováčkem, který si v roce 2015 našel o 40 let mladší milenku a dodnes s ní žije, aniž by byli s Dádou rozvedeni.

Hvězda dětských pořadů je ale stále více vidět i na sociálních sítích, a to díky svému bizarnímu Instagramu. S tím jí pomáhá její dlouholetý italský milenec Vito. Otázkou ovšem je, do jaké míry jí jeho nápad vytvářet šílené koláže plné srdíček, smajlíků a barevných efektů prospívá. Její oficiální instagramový profil sice v současnosti sleduje téměř 40 000 lidí, spousta z nich však zveřejněné příspěvky kritizuje nebo zesměšňuje. I kvůli jízlivým komentářům se Dáda loni na jaře rozhodla na Instagramu odmlčet.

Trvalo ovšem pouhý měsíc, než svůj profil opět začala zahlcovat podivnými snímky sama sebe upravenými na tisíc většinou ne příliš vkusných způsobů. Ve svém úsilí dosud nepolevila, a přestože nad jejím „uměním“ lidé většinou nevěřícně kroutí hlavou, nepopiratelně touto cestou získává alespoň částečně zpět svou dávno ztracenou popularitu. Pokud jste na její Instagram zatím nenarazili, vybrali jsme pro vás do galerie několik výtvorů z poslední doby, o které byste rozhodně přijít neměli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také