návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Miley Cyrus se rozešla s manželem 7 měsíců po svatbě! Odkopla ho kvůli této krásce

A je to tu zase… Po několika rozchodech a návratech tu máme další, teď je to ovšem trochu složitější, protože slavný pár si před 7 měsíci řekl své ano.
Vydáno: 11.08.2019
Miley Cyrus a Liam Hemsworth.
Autor: profimedia.cz Miley Cyrus a Liam Hemsworth.

Americká zpěvačka Miley Cyrus (26) a její manžel Liam Hemsworth (29) se rozešli. Celá situace je o to víc komplikovanější, protože si ani ne před rokem slíbili lásku a věrnost až na věky. Pár spolu randil už od roku 2009, když se poznali na natáčení romantického filmu Poslední píseň. V roce 2012 ji Liam požádal o ruku, ale svatba se nekonala a pár šel místo toho na čas od sebe.

Vrátili se k sobě před 3 lety, a to sympatický fešák požádal zpěvačku o ruku už po druhé. Tentokrát si své „ano“ skutečně řekli, ale bohužel jim to moc dlouho nevydrželo. Jejich mluvčí potvrdil, že pár jde od sebe. „Oba se rozhodli, že je to pro ně v současné chvíli ten správný krok. Chtějí se zaměřit každý sám na sebe a svou kariéru.“

Zatímco Liam po rozchodu odjel za svým bratrem do Austrálie, Miley paparazzi načapali, jak se líbá s blogerkou Kaitlynn Carter (30) u jezera Como.

Článek je zařazen v: Miley Cyrus , Liam Hemsworth , pár , Hollywood , rozchod , manželství , krach

reklama