GALERIE: Miley Cyrus se rozešla s manželem 7 měsíců po svatbě! Odkopla ho kvůli této krásce

A je to tu zase… Po několika rozchodech a návratech tu máme další, teď je to ovšem trochu složitější, protože slavný pár si před 7 měsíci řekl své ano.

Americká zpěvačka Miley Cyrus (26) a její manžel Liam Hemsworth (29) se rozešli. Celá situace je o to víc komplikovanější, protože si ani ne před rokem slíbili lásku a věrnost až na věky. Pár spolu randil už od roku 2009, když se poznali na natáčení romantického filmu Poslední píseň. V roce 2012 ji Liam požádal o ruku, ale svatba se nekonala a pár šel místo toho na čas od sebe.

Vrátili se k sobě před 3 lety, a to sympatický fešák požádal zpěvačku o ruku už po druhé. Tentokrát si své „ano“ skutečně řekli, ale bohužel jim to moc dlouho nevydrželo. Jejich mluvčí potvrdil, že pár jde od sebe. „Oba se rozhodli, že je to pro ně v současné chvíli ten správný krok. Chtějí se zaměřit každý sám na sebe a svou kariéru.“

Zatímco Liam po rozchodu odjel za svým bratrem do Austrálie, Miley paparazzi načapali, jak se líbá s blogerkou Kaitlynn Carter (30) u jezera Como.

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus pár rozchod manželství Hollywood krach Liam Hemsworth

Přečtěte si také