GALERIE: Nádherná Jennifer Aniston prozradila tajemství toho, proč nestárne. Co ji dělá tak sexy?

Jennifer Aniston oslavila 54. narozeniny. Jaké je tajemství jejího mladistvého vzhledu?

Herečka, producentka a režisérka Jennifer Aniston oslavila čerstvě 54. narozeniny. Nestárnoucí kráska, která se nejvíce vryla do paměti diváků jako seriálová Rachel z Přátel, sice nikdy nezaložila vlastní rodinu, na muže a vztahy měla zkrátka smůlu, zároveň je ale důkazem, že věk je skutečně jenom číslo, a dodnes tak patří mezi nejatraktivnější ženy v Hollywoodu.

Nyní pak v rozhovoru pro módní magazín Vogue konečně prozradila, co je vlastně tajemství jejího mladistvého vzhledu. Za vše prý mohou doplňky stravy značky Vital Proteins, jejíž ambasadorkou je právě samotná Aniston. Ta prý produkty – a zejména prémiový kolagen – objevila poprvé před nějakými osmi lety a od té doby si zkrátka nemůže jejich účinky vynachválit. Časem tak začala značku oficiálně propagovat a podle jejích slov jsou největším důvodem, proč dnes vypadá tak mladě.

Každopádně herečka prozradila i pár dalších tipů. Například odbíjí stres tím, že si telefon do ruky bere nejdřív hodinu poté, co vstane. Stejně tak si samozřejmě hlídá stravu, dbá o své psychické zdraví a hlavně se zkrátka snaží udržovat pozitivní myšlení, usmívat se a předávat světu kus dobra.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny věk Jennifer Aniston vzhled herecka

Přečtěte si také