Showbyznys

14. června 2022 14:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nebinární zpěvačka Demi Lovato oznámila, že šla opět na odvykačku. Šlo jí znovu o život?

Zpěvačka před třemi lety málem zemřela na předávkování. Teď oznámila, že šla znovu na odvykání.

Demi Lovato v minulosti oznámila, že mění svou genderovou identitu a cítí se jako nebinární osoba, která si přeje být oslovována zájmenem „oni“. Později však od svého přání upustila a na svém Instagramu upravila informace do podoby, ze které vyplývá, že už jí nevadí ani oslovování zájmenem „ona“.

V roce 2018 málem zemřela na předávkování opiáty. „Měla jsem tři mrtvice. Dostala jsem infarkt. Lékaři mi řekli, že mi zbývalo pět až deset minut života,“ řekla zpěvačka v dokumentu Tanec s ďáblem. Přiznala také, že se stále potýká s určitými zdravotními problémy. „Například můj mozek zůstal poškozený a stále cítím následky. Kvůli rozmazanému vidění neřídím a hůře se mi čte,“ popisovala Lovato. Zpěvačka se v dokumentu rozpovídala také o tlaku v showbyznysu, traumatech z dětství, několika znásilněních a poruše příjmu potravy, kterou trpěla.

Minulý rok veřejně promluvila o tom, že lehké drogy ze svého života tak úplně nevyřadila. „Pokud mi něco může trochu ulevit, jako tráva nebo alkohol, nebudu říkat, že se nikdy nenapiju nebo si nezahulím. Vím, že jsem nemocná, a každý den musím bojovat za to, abych byla v pohodě.“ V Show Jimmyho Fallona pak přiznala, že musela v roce 2021 opět nastoupit na odvykací kůru. „Uvědomila jsem si, že to pro sebe chci opravdu udělat a chci vytvořit co možná nejlepší album,“ prozradila odhodlaně Lovato.

O svých nepříjemných zkušenostech se se světem nebojí podělit a vypadá to, že je odhodlaná se svými démony bojovat více než kdy předtím. „Všechno, co se mi stalo, byla určitá lekce, abych se naučila to, co jsem se naučila. Byla to bolestivá cesta a když se ohlédnu zpět, je mi smutno z té bolesti, kterou jsem si musela vytrpět, ale nelituji ničeho,“ uzavřela zpěvačka.


Přečtěte si také