návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Nečekané přiznání! Billie Eilish prozradila, kdy konečně ukáže svá velká PRSA!

Zpěvačka Billie Eilish učinila nečekané oznámení.
Vydáno: 20.09.2019
Billie Eilish (17)
Autor: profimedia.cz Billie Eilish (17)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpěvačka Billie Eilish určitě nepatří k těm, které by musely svoji slávu dohánět nějakými bulvárními výroky. Fanoušci ji naprosto bezmezně milují a jejich počet roste každým dnem. Zatímco ještě před rokem o zpěvačce skoro nikdo neslyšel, dnes patří mezi absolutní špičku, o čemž svědčí i fakt, že pražský koncert vyprodala prakticky v rámci vteřin.

Teď má však Billie přece jen pár věcí na srdci, kterými krmí novináře ve svých rozhovorech. Jednou z nich je i její blížící se oslava 18. narozenin, kdy se zpěvačka stane konečně plnoletou. Jak sama říká, bude z ní žena. A s tím se prý spojí jedna docela zásadní věc. Styl oblékání. Zatímco doteď Billie favorizovala obří výstřední kusy oblečení, které pro ni však bylo extrémně pohodlné, blíží se prý čas, kdy se její styl změní. Začne víc ukazovat, že je žena. A týkat se to bude především jejích prsou, která jí prý příroda nadělila opravdu velká, a zpěvačka má pocit, že je na čase, aby je začala dávat na odiv. No, jen do toho.

Článek je zařazen v: Billie Eilish , zpěvačka , prsa , narozeniny , 18 let