návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Nejdivnější zpěvačka současnosti vyprodala koncert v Praze za 4 minuty! Proč je tak úspěšná?

Billie Eilish je považována za jednu z nejdivnějších zpěvaček současnosti. Přesto se těší obřímu úspěchu. Čím to je?
Vydáno: 20.08.2019
Billie Eilish (17)
Autor: Instagram.com Billie Eilish (17)

Pokud jste o americké zpěvačce Billie Eilish doposud neslyšeli, pak zjevně nejste teenager ve věku 13–18 let, právě to je totiž její cílová skupina, která z velké části může za to, že byl její první pražský koncert ve Foru Karlín vyprodán za 4 minuty. Organizátoři se spolu se zpěvačkou tedy rozhodli přesunout událost do O2 arény, kde již dnes 20. 8. vystoupí. A lidé se nemohou dočkat.

Zpěvačka zatím vydala pouze jedno album, s kterým nyní objíždí svět, pokud se ale zaměříte na její hudbu, není těžké uhodnout, proč se těší takové oblibě u mladých. Je totiž jiná. Její písně jsou temné, texty provokativní a samotná interpretka to pak celé dohání ve videoklipech ještě velmi svérázným stylem oblékání. Inspiruje tak mladé k tomu, aby byli sami sebou, což dokazuje i na Instagramu, kde se nebojí udělat si sama ze sebe srandu nebo probírat Tourettův syndrom, kterým už od malička zpěvačka trpí.

Článek je zařazen v: Billie Eilish , zpěvačka , Praha , divná , styl , hudba , koncerty

reklama