Showbyznys

5. listopadu 2017 18:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejpřitažlivější kriminálník planety Jeremy Meeks vydělává neskutečné peníze! Prozradila to na něj jeho exmanželka

Kdysi to býval kriminálník, který měl na kontě přibližně 30 trestních činů a u soudu byl jako doma. Všechno se změnilo, když policie zveřejnila jeho fotografii. Jeho obličej totálně pobláznil celý internet a z bývalého zločince se stal vyhledávaný model.

Jeremy Meeks měl manželku Melissu, která s ním zůstávala přes všechny jeho prohřešky a byla mu neustálou oporou. Jeremy sice sekal latinu a dodržoval zákon, ale přestal být hodný na straně druhé – tedy doma. Bohužel díky médiím vyšlo najevo, že je své ženě nevěrný, a to s milionovou dědičkou Chloe Green. Nutno podotknout, že to má dobře promyšlené a míří opravdu vysoko.

Jeho manželka, ale příliš nestrádala. Nechala se slyšet, že její měsíční příjem činí něco kolem 10 tisíc dolarů měsíčně, ale její skutečné náklady jsou kolem 11 tisíc. A to je důvod, proč bude potřebovat vyšší příspěvek od svého manžela, pro kterého to prý nebude problém, protože údajně podepsal kontrakt s modelingovou firmou, která mu zajistí příjem 1 milion dolarů měsíčně, což je přibližně 22 milionů korun. No, nedivíme se, že je Melissa v klidu.


Přečtěte si také