návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Nejšílenější týden v dějinách Prostřena! U stolu se sejdou bývalí milenci Ivety Bartošové či provokatér Novotný!

V oblíbeném pořadu bude příští týden pořádné horko!
Vydáno: 01.11.2016
Speciální Prostřeno!
Speciální Prostřeno!

Populární soutěž Prostřeno! už má za sebou nespočet speciálních dílů. Takovou bizarní sestavu jste ale rozhodně ještě neviděli. Ve speciálním vydání Prostřeno!, které odstartuje na Primě příští týden, se totiž sejdou Jiří Krampol s manželkou Hanou, nechvalně známá účastnice Vyvolených Regina, bulvární provokatér Pavel Novotný a také dva bývalí milenci Ivety Bartošové, Zdeněk Macura a Zdeněk Podhůrský. A bude to opravdu netradiční podívaná!

Prostřeno! Speciál pak bude na události přímo bohaté. Kromě vaření se tak budou ve velkém řešit osobní spory zúčastněných, které většinou spojuje právě jméno tragicky zesnulé zpěvačky. Dojde ovšem i na ošklivé zranění a pozadu nezůstává ani Regina, která je nyní vegankou. A jelikož se do soutěže dostaví i osobnosti, které do kuchyně v minulosti spíše zabloudily, čekají nás i takové “pochoutky“ jako palačinky s plastem či sinicová polévka. V Prostřeno! zkrátka příští týden nuda rozhodně nehrozí a vy byste si tuhle neopakovatelnou podívanou neměli nechat ujít!

Sledujte Prostřeno! Každý všední den na Primě v 17.50.

[[nid:]]

Míša se zase rozjela.

VIDEO: Tohle už přehnala! Provokatérka Míša z Prostřeno! dráždí na Facebooku erotickým tanečkem


Článek je zařazen v: Iveta Bartošová , fotogalerie , Zdeněk Macura , milenec , Zdeněk Podhůrský , Jiří Krampol , speciál , horko , dějiny , Prostřeno

reklama