Showbyznys

1. listopadu 2016 17:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejšílenější týden v dějinách Prostřena! U stolu se sejdou bývalí milenci Ivety Bartošové či provokatér Novotný!

V oblíbeném pořadu bude příští týden pořádné horko!

Populární soutěž Prostřeno! už má za sebou nespočet speciálních dílů. Takovou bizarní sestavu jste ale rozhodně ještě neviděli. Ve speciálním vydání Prostřeno!, které odstartuje na Primě příští týden, se totiž sejdou Jiří Krampol s manželkou Hanou, nechvalně známá účastnice Vyvolených Regina, bulvární provokatér Pavel Novotný a také dva bývalí milenci Ivety Bartošové, Zdeněk Macura a Zdeněk Podhůrský. A bude to opravdu netradiční podívaná!

Prostřeno! Speciál pak bude na události přímo bohaté. Kromě vaření se tak budou ve velkém řešit osobní spory zúčastněných, které většinou spojuje právě jméno tragicky zesnulé zpěvačky. Dojde ovšem i na ošklivé zranění a pozadu nezůstává ani Regina, která je nyní vegankou. A jelikož se do soutěže dostaví i osobnosti, které do kuchyně v minulosti spíše zabloudily, čekají nás i takové “pochoutky“ jako palačinky s plastem či sinicová polévka. V Prostřeno! zkrátka příští týden nuda rozhodně nehrozí a vy byste si tuhle neopakovatelnou podívanou neměli nechat ujít!

Sledujte Prostřeno! Každý všední den na Primě v 17.50.


Přečtěte si také