Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Nejtrapnější status všech dob? Svlečená Dominika Myslivcová vzkazuje holkám, aby dělaly po sexu tuhle šílenou věc!

Proč tohle proboha napsala?
Vydáno: 20.10.2017
Co svým fanynkám vzkázala?

Ona si prostě nedá pokoj! Populární bloggerka s image “tupé blondýny“ už řadu let provokuje svými názory a fotkami z luxusu. Svým nejnovějším příspěvkem na sociálních sítích ovšem šokovala snad úplně všechny a ukázala, že se opravdu neštítí ničeho. Pochlubila se klasickou sexy fotkou z dovolené na Maledivách, napsala k ní ovšem status, jenž opravdu nemá obdoby.

Dominika Myslivcová a její nový song.

Nejhorší song všech dob?! Dominika Myslivcová se v šílené písničce chlubí luxusem! Dokážete ji doposlouchat?

Ve svém vzkazu totiž nabádá slečny k na první pohled velmi podivné věci. Pokud totiž dnešní páteční večer prožijí sexuálními hrátkami s neznámým mužem či přítelem, nesmí přitom zapomenout na jednu věc. A tou je podle ní se ihned po sexu vyčůrat! Zbavíte se tak bakterií a předejdete zánětu močových cest.

Po dalších větách je sice každému jasné, že se jedná o rádoby nenápadnou reklamu, i tak se ale jedná o jeden z nejdivnějších vzkazů a statusů, jaký jsme kdy na internetu viděli. Dominika prostě ví, jak na sociálních sítích správně rozvířit vody, a zatímco někteří se jejím vzkazem baví, jiným přijde naprosto trapný. Co si myslíte vy?

Jak se vám líbí umělá Týnka bez makeupu?

GALERIE: Youtuberka Týnuš Třešničková vyděsila svou tváří bez make-upu! Lidé jí nadávají, že vypadá jak strašidlo!

Reklama
Článek je zařazen v: Sex, čůrání, Dominika Myslivcová, šílené, status
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama