návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Největší český zpěvák Karel Gott oznámil fanouškům smutnou zprávu. Trpí vážnou nemocí

Karel Gott oznámil fanouškům smutnou zprávu.
Vydáno: 12.09.2019
Karel Gott (80)
Autor: profimedia.cz Karel Gott (80)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Několikanásobný český slavík Karel Gott oznámil, že trpí akutní leukémií. Kvůli vážné nemoci tak musí dojíždět do nemocnice. Gott bojuje se zdravotními potížemi dlouhodobě, nejhůř to s ním vypadalo v roce 2016, ani tehdy ale neoznámil, že by s hudební kariérou hodlal skončit.

80letý zpěvák na tom je prý v rámci možností dobře, dojíždí za svými lékaři a ti kontrolují jeho celkový zdravotní stav. Loni v únoru byl Gott hospitalizován kvůli silné chřipce ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Z důvodu nemoci zrušil například vystoupení na plese v Českých Budějovicích i na Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě. Letos v červenci kvůli akutnímu zápalu plic zrušil představení na festivalu Benátská v Liberci, které mělo být jeho posledním letošním veřejným vystoupením. Zpěvákův status si můžete přečíst níže:

 

 

Článek je zařazen v: Karel Gott , zpěvák , slavík , nemoc , leukémie , akutní leukémie