Showbyznys

16. listopadu 2016 10:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Noční orgie s Bieberem?! Co slavný zpěvák prováděl se šesti mladými Češkami ve svém hotelu?

"Ty, ty a ještě ty, kolik že jich máme? Šest? Jo, tak to by mohlo stačit."

Podle reakcí na čerstvý koncert Justina Biebera v Praze se jednalo o docela průměrný večer, co si však zpěvák neužil při práci, rozhodně dohnal později ten samý večer. Ačkoliv, ani ten neprobíhal tak úplně bez zádrhelů.

Nejprve totiž slavnou hvězdu nechtěli pustit ani do prvního baru, mysleli si, že jde o trapný vtip. Když se zpěvákovi přece jen podařilo proniknout dovnitř, vydržel tam podle všeho jenom pouhých 15 minut a zase odcházel.

Naštěstí pro něj se ale kolem stále motalo dost naivních dívek na to, aby si několik z nich mohl odvést k sobě na hotel. To konečné číslo pak prý bylo šest vyvolených, které byly vybrány, aby mu po zbytek večera dělaly doprovod. A co že spolu celý večer dělali?

To zatím holky tají. Jak tvrdí Blesk.cz, je to dost možná i proto, že slečny podepsaly jistou smlouvu a cokoliv by o jejich speciálním večeru s Justinem prozradili, by je pak mohlo přijít velmi draze. Několik dalších zdrojů pak nicméně uvádí, že noc s Bieberem strávila pouze jediná z dívek. Je tedy dost možné, že to opravdu zas tak horké nebylo. A pokud jo, třeba nám o tom někdy Justin zazpívá. Na galerii jeho nočního dobrodružství v Praze se nyní můžete podívat zde:

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber hotel Sex dívky galerie koncerty Praha bar orgie

Přečtěte si také