návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Noční orgie s Bieberem?! Co slavný zpěvák prováděl se šesti mladými Češkami ve svém hotelu?

"Ty, ty a ještě ty, kolik že jich máme? Šest? Jo, tak to by mohlo stačit."
Vydáno: 16.11.2016
Justin Bieber
Autor: facebook.com/profimedia.cz Justin Bieber

Podle reakcí na čerstvý koncert Justina Biebera v Praze se jednalo o docela průměrný večer, co si však zpěvák neužil při práci, rozhodně dohnal později ten samý večer. Ačkoliv, ani ten neprobíhal tak úplně bez zádrhelů.

Nejprve totiž slavnou hvězdu nechtěli pustit ani do prvního baru, mysleli si, že jde o trapný vtip. Když se zpěvákovi přece jen podařilo proniknout dovnitř, vydržel tam podle všeho jenom pouhých 15 minut a zase odcházel.

Naštěstí pro něj se ale kolem stále motalo dost naivních dívek na to, aby si několik z nich mohl odvést k sobě na hotel. To konečné číslo pak prý bylo šest vyvolených, které byly vybrány, aby mu po zbytek večera dělaly doprovod. A co že spolu celý večer dělali?

To zatím holky tají. Jak tvrdí Blesk.cz, je to dost možná i proto, že slečny podepsaly jistou smlouvu a cokoliv by o jejich speciálním večeru s Justinem prozradili, by je pak mohlo přijít velmi draze. Několik dalších zdrojů pak nicméně uvádí, že noc s Bieberem strávila pouze jediná z dívek. Je tedy dost možné, že to opravdu zas tak horké nebylo. A pokud jo, třeba nám o tom někdy Justin zazpívá. Na galerii jeho nočního dobrodružství v Praze se nyní můžete podívat zde:

[[nid:]]

Justin má nový luxusní byt

GALERIE: Podívejte se k Bieberovi do ložnice! Takhle si žije Justin ve svém novém luxusním apartmánu…

Článek je zařazen v: dívky , Justin Bieber , bar , Praha , orgie , Sex , koncerty

reklama