návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Nová fotka Trumpa rozjela drsnou photoshopovou bitvu. Fake news, nebo je vážně tak oranžový?

Nová fotka Trumpa budí posměch na sociálních sítích. Je upravená, nebo ne?
Vydáno: 12.02.2020
Donald Trump na deset způsobů
Autor: twitter.com Donald Trump na deset způsobů

Prezident Trump sice čerstvě unikl impeachmentu v americkém senátu, který se nakonec rozhodl jej zprostit viny a ponechat v úřadu. Trapasy oranžového prezidenta nicméně pokračují a to už i díky obyčejným fotkám.

Teď například na sociálních sítích začala kolovat nová momentka z trávníku před Bílým domem, kam se před pár dny Trump vrátil ze své krátké dovolené. Co je na ní tak zajímavého? Prezident na ní dostál své přezdívce, jeho tvář totiž vypadá, jako by ji někdo vyměnil za pomeranč. Na Twitteru se tak okamžitě začal šířit #orangeface.

 

 

Od normálního prezidenta byste v tuhle každopádně čekali, že celou situaci přejde, protože má plno jiné práce, není obyčejně tak malicherný a přecitlivělý a dokáže se nad věci povznést, protože… je to sakra prezident. Nikoliv však Trump. Jeho reakci si tak můžete přečíst níže. V galerii pak najdete pár skutečných photoshopů Trumpa, protože když už je na svou obranu zmiňuje, proč je nevytáhnout a nepodívat se na ten rozdíl:

 

 

Článek je zařazen v: Donald Trump , photoshopová bitva , fake news , Photoshop , cats

reklama