Showbyznys

10. března 2018 11:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Opravdu Chuck Norris nestárne? Nesmrtelné legendě je skoro 80 a všechny šokuje svým vzhledem!

Je to bůh!

Neexistuje snad nikdo na světě, kdo by neznal jméno Chuck Norris. Aby taky ne, častokrát byl totiž považován za mocnějšího než bůh. Jeho role v akčních karate filmech mu zajistily nesmrtelnost, vtípky o jeho neporazitelnosti kolovaly mezi lidmi dávno předtím, než nastala éra internetu, kde se nejrůznější memy a koláže šíří dál. Možná tomu budete těžko věřit, ale tato herecká legenda, proslulá hlavně jako hlavní hrdina v populárním seriálu Walker Texas Ranger, slaví právě dnes už 78. narozeniny.

A nejen ve svých rolích, ale také v osobním životě byl a je neporazitelným hrdinou. Narodil se 10. března 1940 v Oklahomě otci, který byl příslušníkem indiánského kmene Cherokee, a matce, irské baptistce. Po střední škole se stal letcem první třídy ve vojenském letectvu. Byl převelen do Koreje, kde se naučil bojovému umění Tang Soo Do. Bojové umění ho nadchlo natolik, že se mu později začal věnovat i profesionálně. Získal titul evropského profesionálního šampiona karate ve střední váze a ve svých 34 letech vlastnil už 32 škol karate. V jedné z nich se seznámil se Stevem McQueenem, který jej přivedl k herectví. Se svým bratrem Aronem pak založil filmovou společnost Norris Brother. Za vlády prezidenta George Bushe působil jako jeho poradce pro sport a tělovýchovu. Před rokem se k velkému smutku všech jeho fanoušků rozhodl ukončit svou hereckou kariéru, aby mohl pečovat o svou nemocnou ženu.

Přestože mu pomalu ale jistě táhne na osmdesátku, stále se udržuje v obdivuhodné kondici a přibývající roky se na něm kromě pár vrásek navíc téměř nepodepisují. Bodejť by ne, vždyť je nesmrtelný! Jak šel čas s Chuckem Norrisem a jak vypadá dnes, se můžete u příležitosti jeho narozenin podívat v naší galerii.


Přečtěte si také