návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si hysterického Vladka z VyVolených? Takhle vypadá dnes! Zhubnul a je z něj...

Bylo to absolutní šílenství. Na první řadu reality show VyVolení, na kterou se koukal snad každý a prožíval s lidmi ve vile jejich strasti. Nejvíce se však do paměti národa zapsal Vladko Dobrovodský, který svými častými hysterickými výlevy bavil a zároveň dojímal diváky! Jak vypadá dnes?
Vydáno: 15.09.2016
Takhle dnes vypadá Vladko!
Autor: profimedia.cz/archiv Prima/facebook.com Takhle dnes vypadá Vladko!

Vladko Dobrovodský (38) se nakonec stal i vítězem první řady reality show VyVolení, kterou odvysílala televize Prima. Je neuvěřitelné, že od té doby uplynulo už dlouhých jedenáct let. Jenže po Vladkovi jako by se slehla zem.

Emotivní gay, který si během reality show dokonce ostříhal svoje dlouhé černé vlasy, se po soutěži ztratil z očí, i když celou dobu tvrdil, že touží se stát hercem. Sláva mu však neprospívala, a tak se raději stáhl do ústraní.

Nedávno se však znovu objevil na veřejnosti a vypadá lépe než kdy předtím! Vyučený kuchař zhubnul, má opět dlouhé vlasy a vypadá spokojeně. Poznali byste ho?

A jak to vypadalo ve vile? Zavzpomínejte a podívejte se!

Takhle vypadá dnes!

GALERIE: Nejkrásnější holčička planety Kristina Pimenová vyrostla a takhle vypadá dnes! Zůstala jí dokonalá tvářička, nebo...?

Dvojníci celebrit.

GALERIE: 13 normálních lidí, kteří vypadají jako dvojčata slavných hvězd! Poznáte pravou Rihannu nebo Ryana Goslinga?

Článek je zařazen v: VyVolení , show , víla , hubnutí , šílenství , emoce , Vladko Dobrovodský , strast , Obrázek

reklama