GALERIE: Pamatujete si na Gregory Goylea z Harryho Pottera? Z kámoše Draca Malfoye vyrostl tenhle sexy drsňák!

Z mladého herce se stal profesionální bijec, jehož byste rozhodně naštvat nechtěli!

Britský herec Josh Herdman se nikdy nestal velkou hvězdou, většině diváků je ovšem stejně velmi povědomý. V kouzelnické sérii o Harry Potterovi si totiž zahrál Gregory Goylea, největšího kamaráda a parťáka Draca Malfoye, jehož následoval při každém pochybném kousku. Dnes už byste v něm ovšem studenta z Bradavic rozhodně nepoznali. Josh se totiž po konci slavné série vydal malinko jiným směrem a už 2 roky je respektovaným borcem v MMA!

A to je samozřejmě sakra velká změna, která je na bývalém studentovi Bradavic hodně znát. Tvrdé hodiny v posilovně a mlácení soupeřů v ringu z něj udělali vysvaleného a potetovaného drsňáka, jehož byste naštvat rozhodně nechtěli. Zároveň ovšem musí díky své vyrýsované postavě dostávat do kolen nejednu ženu. Ty ovšem mají smůlu. Se svou partnerkou Jessicou má třicetiletý herec už dvě děti.

Herectví se pak díky MMA věnuje jen okrajově. V zápasech v ringu se mu totiž opravdu hodně daří a před pár dny vyhrál už několikátý svůj zápas. Snad mu tedy forma vydrží co nejdéle. Co dámy, líbí se vám nyní víc než ve slavných filmech?


Přečtěte si také