návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na Gunthera z Přátel? Ze stydlivého barmana se stal tenhle vousatý drsňák!

V legendárním seriálu hrál vedlejší, ale přesto velmi oblíbenou postavičku. Jak se jeho představitel 15 let po skončení seriálu změnil?
Vydáno: 09.04.2019
Gunther z Přátel.
Autor: NBC Gunther z Přátel.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V legendárním sitcomu Přátelé se kromě ústřední šestice sem tam objevovalo i několik vedlejších postav. A tou nejznámější byl bez debat Gunther, stydlivý barman z oblíbené kavárně Rosse, Chandlera, Monicy a spol. Nikdy toho sice moc nenamluvil, neměl žádnou důležitou zápletku a diváci o něm prakticky věděli jen to, že miluje Rachel. I přesto se do paměti diváků zapsal hodně silně. Jeho představitel, herec James Michael Tyler, se ovšem za téměř 15 let od posledního dílu samozřejmě velmi změnil. A nejspíš byste ho nepoznali.

Herec šel totiž v posledních letech neskutečně do sebe a z vrásčitého a pupkatého padesátníka se proměnil ve stylově zarostlého drsňáka, v němž byste stydlína z kavárny rozhodně nepoznali. Na svých 56 let zkrátka vypadá neskutečně k světu. Škoda, že před kamerou už ho v podstatě nevídáme a na svou památnou postavu prozatím nenavázal.

Co se stalo s kuřetem?

GALERIE: Co se doopravdy stalo s kuřetem a kachnou ze seriálu Přátelé? Tady je šokující pravda!

Ross a jeho dokonalý instagramový feed

Takhle by to vypadalo, kdyby byl Ross z Přátel na Instagramu!

Článek je zařazen v: James Michael Tyler , Gunther , přátele , seriál , barman , proměna , vousy , jak vypadá , dnes