GALERIE: Pamatujete si na Kačku z Vyvolených? Z nevýrazné myšky vyrostla tahle sexy kráska!

Publikováno: 29.11.2016
Ve slavné reality show nepatřila mezi nejvýraznější osobnosti. Nyní byste si ale přáli, aby se její postavička vrátila zpátky do televize.

reklama

Když před více než 10 lety startovala první řada populární reality show Vyvolení, jednou z účastnic byla i mladičká Kateřina Langerová. Dívka, které v té době nebylo ani dvacet, byla sice díky své roztomilé tvářičce některými lidmi považována za favoritku soutěže, jinak ovšem platila spíše za naivku a šedou myšku, kterou jste na obrazovce častokrát i přehlédli. Dneska už byste však takovou chybu znovu neudělali.

Jak šel čas s Davidem Hasselhoffem

GALERIE: Pamatujete si na slavnou hvězdu Pobřežní hlídky? Takhle vypadá hrdina kultovních seriálů David Hasselhoff dnes!

Z bývalé televizní hvězdičky je totiž v jednatřiceti letech neskutečná kočka s parádní postavou, která by se z fleku mohla živit jako modelka. Už po slavné soutěži si nechala zvětšit prsa, časem ovšem zapracovala i na zbytku své postavy. Může se tak mimochodem pochlubit i velice luxusním zadečkem. Navíc se zdá, že jí v současnosti nic nechybí.

Po neúspěšných snahách prosadit se v showbyznysu se totiž stáhla do ústranní a údajně se snaží prosadit coby fotografka. Má navíc přítele, s nímž je naprosto šťastná, a možná začíná myslet na založení rodiny. Kdyby se ale její nádherné tělíčko vrátilo na televizní obrazovky, rozhodně bychom se nezlobili.

 

 

Jak vypadá dnes?

GALERIE: Pamatujete si malého kluka z obalu Kinder čokolády? Z roztomilého klučiny vyrostl tenhle umělý panák!

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Stiflerova máma? Známá herečka začíná svým vzhledem mnohé děsit

reklama