Showbyznys

29. listopadu 2016 15:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pamatujete si na Kačku z Vyvolených? Z nevýrazné myšky vyrostla tahle sexy kráska!

Ve slavné reality show nepatřila mezi nejvýraznější osobnosti. Nyní byste si ale přáli, aby se její postavička vrátila zpátky do televize.

Když před více než 10 lety startovala první řada populární reality show Vyvolení, jednou z účastnic byla i mladičká Kateřina Langerová. Dívka, které v té době nebylo ani dvacet, byla sice díky své roztomilé tvářičce některými lidmi považována za favoritku soutěže, jinak ovšem platila spíše za naivku a šedou myšku, kterou jste na obrazovce častokrát i přehlédli. Dneska už byste však takovou chybu znovu neudělali.

Z bývalé televizní hvězdičky je totiž v jednatřiceti letech neskutečná kočka s parádní postavou, která by se z fleku mohla živit jako modelka. Už po slavné soutěži si nechala zvětšit prsa, časem ovšem zapracovala i na zbytku své postavy. Může se tak mimochodem pochlubit i velice luxusním zadečkem. Navíc se zdá, že jí v současnosti nic nechybí.

Po neúspěšných snahách prosadit se v showbyznysu se totiž stáhla do ústranní a údajně se snaží prosadit coby fotografka. Má navíc přítele, s nímž je naprosto šťastná, a možná začíná myslet na založení rodiny. Kdyby se ale její nádherné tělíčko vrátilo na televizní obrazovky, rozhodně bychom se nezlobili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také