návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na Kačku z Vyvolených? Z nevýrazné myšky vyrostla tahle sexy kráska!

Ve slavné reality show nepatřila mezi nejvýraznější osobnosti. Nyní byste si ale přáli, aby se její postavička vrátila zpátky do televize.
Vydáno: 29.11.2016
Neuvěříte, jak moc se změnila.
Autor: facebook.com Neuvěříte, jak moc se změnila.

Když před více než 10 lety startovala první řada populární reality show Vyvolení, jednou z účastnic byla i mladičká Kateřina Langerová. Dívka, které v té době nebylo ani dvacet, byla sice díky své roztomilé tvářičce některými lidmi považována za favoritku soutěže, jinak ovšem platila spíše za naivku a šedou myšku, kterou jste na obrazovce častokrát i přehlédli. Dneska už byste však takovou chybu znovu neudělali.

Jak šel čas s Davidem Hasselhoffem

GALERIE: Pamatujete si na slavnou hvězdu Pobřežní hlídky? Takhle vypadá hrdina kultovních seriálů David Hasselhoff dnes!

Z bývalé televizní hvězdičky je totiž v jednatřiceti letech neskutečná kočka s parádní postavou, která by se z fleku mohla živit jako modelka. Už po slavné soutěži si nechala zvětšit prsa, časem ovšem zapracovala i na zbytku své postavy. Může se tak mimochodem pochlubit i velice luxusním zadečkem. Navíc se zdá, že jí v současnosti nic nechybí.

Po neúspěšných snahách prosadit se v showbyznysu se totiž stáhla do ústranní a údajně se snaží prosadit coby fotografka. Má navíc přítele, s nímž je naprosto šťastná, a možná začíná myslet na založení rodiny. Kdyby se ale její nádherné tělíčko vrátilo na televizní obrazovky, rozhodně bychom se nezlobili.

 

Jak vypadá dnes?

GALERIE: Pamatujete si malého kluka z obalu Kinder čokolády? Z roztomilého klučiny vyrostl tenhle umělý panák!

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Stiflerova máma? Známá herečka začíná svým vzhledem mnohé děsit

Článek je zařazen v: VyVolení , Sexy , proměna , Kateřina Langerová

reklama