GALERIE: Pamatujete si na lesbické zpěvačky ze skupiny Tatu? Z jedné je sexy kráska, z druhé plastikové monstrum!

Co se stalo s populární dívčí dvojicí, která si hrála na lesbičky?

Můžeme marně předstírat, že jsme je nikdy neposlouchali, ale skutečnost je taková, že na populární ruské kapele Tatu svým způsobem vyrostla většina dnešních třicátníků. Dvojice puberťaček Julia Volkova a Lena Katina pobláznila svou hrou na lesbičky miliony lidí po celém světě a jejich hity Nas Ne Dagoniat či All The Things She Said jim minimálně v Rusku zajistily věčnou slávu. Jenže časy největší slávy jsou už dávno pryč.

Po dvojici tehdejších puberťaček se po několika letech zavřela voda. Jejich provokace poté, co se provalila jejich pravá sexuální orientace, už nefungovaly a holky se raději vydaly na sólovou dráhu. Tam se mnohem lépe daří zrzce Leně, i přesto ovšem obě na další velký hit stále čekají. Obě krásky se navíc po neuvěřitelných 16 letech od jejich největší popularity samozřejmě hodně změnily. A bohužel ne u obou k lepšímu.

Zatímco Lena Katina je ve svých 33 letech za sexy zrzku s roztomilým úsměvem, která si vystačí se svou přirozenou krásou, její bývalá kolegyně Julia Volkova se bohužel vydala cestou plastik a nekonečných úprav. Černovlasá rebelka tak ve svých 33 letech připomíná spíše umělou panenku. Tvář má napíchanou botoxem, její rty mají nepřirozené kachní rozměry a má za sebou například i plastiky prsou. Julia se sice může pochlubit vysportovanou sexy postavou, v obličeji to však se svou umělostí už opravdu přehnala. Nebo se vám snad Julia líbí víc než přirozeně krásná Lena?


Přečtěte si také