GALERIE: Pamatujete si na malého Bena z Přátel? Roztomilý Rossův syn vyrostl v tohoto sexy krasavce

Tenhle roztomilý malý blonďáček z Přátel se změnil k nepoznání.

Milovníci Přátel určitě přesně vědí, o koho se jedná. Rossův syn z manželství s lesbičkou Carol se objevoval v mnoha epizodách a dalo by se říct, že byl nedílnou součástí téhle boží party. A jeho blonďaté vlasy a roztomilý kukuč z něj dělaly nejroztomilejší seriálové dítě vůbec. Málokdo už ale možná ví, kdo jej ztvárnil a kde je mu dnes konec. A my vám to teď prozradíme.

Malého Bena si v tomto kultovním seriálu zahrál Cole Sprouse. A jeho kariéra začala už v hodně brzkém věku. Společně se svým dvojčetem Dylanem si již v šesti měsících zahrál v reklamě na toaletní papír. Jelikož si sourozenci byli opravdu hodně podobní, hrávali často stejné role. V jedné takové se objevili například v seriálu Grace (1993–1998). Společně si zahráli také po boku Adama Sandlera ve filmu Velký táta z roku 1999. Pak už po několika rolích v různých seriálech přišla Coleova životní role – tedy postava Rossova syna.

Velkou popularitu společně se svým dvojčetem získali také díky seriálu od Disneyho Sladký život Zacka a Codyho, v němž hráli od roku 2005 – koho jiného než dvojčata Zaca a Codyho Martinovy. Především v Americe byl seriál velice úspěšný, a tak se Disney rozhodl natočit v roce 2009 pokračování. Po několikaleté herecké pauze se v současnosti pětadvacetiletý herec objevuje v teenagerovském seriálu Riverdale.

Kromě herectví se Cole věnuje i modelingu a fotografování. A především první zmíněné zálibě se nelze vůbec divit. Z roztomilého blonďatého klučíka totiž vyrostl sexy frajer, který jediným pohledem dokáže uhranout tisíce fanynek po celém světě. A jestli tomu nevěříte, podívejte se do naší fotogalerie a přesvědčete se sami, že s malým chlapcem z Přátel už nemá prakticky nic společného.


Přečtěte si také