Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na malou Lyru ze Zlatého kompasu? Dětská herečka vyrostla v tuhle sexy prsatici!

Pamatujete si na malou Lyru, která se podobně jako další dětští fantasy hrdinové stala osobností, na které závisel život mnohých dalších?
Vydáno: 12.09.2017
Jak vypadá herečka dnes?

Postavu Lyry ve známé fantay Zlatý kompas si zahrála tehdy dvanáctiletá Dakota Blue Richards a objevila se tak před kamerou po boku Bonda Daniela Craiga, Nicole Kidman nebo Evy Green. Film se dalších pokračování bohužel nedočkal a dospívající Dakotě se další hvězdné herecké nabídky bohužel nehrnuly. To ji ale asi moc nemrzí. Stále totiž hraje v britských seriálech či v divadle.

Freddie Highmore

FOTO: Pamatujete si Karlíka z Továrny na čokoládu? Podívejte se, jak vypadá dnes

Dnes je Dakotě už 23 let a změnila se opravdu k nepoznání. Stala se z ní roztomilá kráska, která na první pohled chlapa upoutá svými obřimi vnadami, které ještě ráda zdůrazní nějakým tím sexy výstřihem. A její krása opravdu bere dech. Ne, tohle už není malá nevinná holčička. Jak se vám líbí?

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si Violet z Karlíka a továrny na čokoládu? Vyrostla z ní sexy kráska

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na Cho Chang z Pottera? Harryho první láska se změnila v tuhle šedou myšku

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama