GALERIE: Pamatujete si na Phoebina trojčata z Přátel? Z jednoho z dětí vyrostla sexy kočka a hvězda TikToku!

Všichni ji známe jako malé dítě. Z holčičky, která se v seriálu Přátelé objevila jako jedno z trojčat, je už ale pořádná kočka!

Sakra, ten čas ale letí! Fanoušci seriálu Přátelé si možná ani neuvědomují, že některé slavné momenty legendárního sitcomu jsou už přes 20 let staré! Patří mezi ně i chvíle, kdy Phoebe porodila svému bratrovi trojčata, jež se pak následně objevila i v pár epizodách seriálu. V páté epizodě šesté série, v níž Phoebe společně s Chandlerem a Monicou malé ratolesti hlídá, si je pak zahrála dokonce čtyřčata Alexandria, Paul, Justin a Cole Cimochovi, jež se před kamerou střídala. A právě z Alexandrie možná začíná růst malá internetová hvězdička.

Alexandrii Cimoch je už 21 let a v posledních měsících začíná být velmi aktivní na sociální síti TikTok. Zde nedávno sdílela právě scénu ze zmiňované epizody, v níž ji v náruči drží herec Matthew Perry, a přiznává, že právě ona je tou malou holčičkou. Video mělo na TikToku miliony zhlédnutí a ona si díky němu získala mnoho fanoušků. Vyrostla z ní navíc opravdu kráska, jež se na Instagramu chlubí sexy fotkami. A můžete na nich občas vidět i její bratry, kteří si zahráli zbytek trojčat. Uvidíme, zda o Alexandrii na TikToku a dalších sociálních sítích ještě uslyšíme.


Přečtěte si také