GALERIE: Pamatujete si na půvabnou Nadiu z Prciček? Je ještě víc sexy než ve slavném filmu!

Ve slavné komedii ji chtěl sbalit Jim i zbytek školy. A dnes by se na tom asi nic nezměnilo.

Od premiéry slavné teenagerské komedie Prci, prci, prcičky uběhlo už neskutečných 17 let a na jejich představitelích se léta už přece jen malinko projevila. Tedy na většině. Herečky Shannon Elizabeth jako by se žádné stárnutí netýkalo.

Představitelka sexy Nadii, kterou chtěl sbalit v prvním díle každý středoškolák a hlavní hrdina Jim si kvůli ní přivodil jeden ze svých památných trapasů, totiž i po čtyřicítce vypadá opravdu k nakousnutí.

Herectví se už sympatická Shannon příliš nevěnuje, se svým sexy vzhledem ale i ve 43 letech hravě strčí do kapsy i mnohem mladší kolegyně. Bývalá herecká hvězda totiž jako by od premiéry slavného filmu nezestárla prakticky ani o den a je vidět, že o sebe velmi pečuje. A že je také velmi šťastná.

Místo herectví totiž dělá něco, co ji opravdu baví. Se svým přítelem Russellem Simmonsem se věnuje své vlastní organizaci na ochranu zvířat Animal Avengers a snaží se zachraňovat ohrožené živočichy po celém světě. Je pak mimo jiné také vášnivou hráčkou pokeru. Kdyby se ale po čase vrátila k filmu v nějaké další sexy roli, rozhodně bychom se nezlobili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také