Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na skupinu Tokio Hotel? Zpěvák Bill se změnil v tohoto blonďatého drsňáka!

Bývalého puberťáka s emo patkou byste dnes už rozhodně nepoznali.
Vydáno: 21.08.2017
Jak vypadá zpěvák dnes?

Je to až k nevíře, ale už uplynulo dlouhých 12 let od chvíle, kdy na světové hudební scéně zazářila rocková skupina Tokio Hotel se svým prvním megahitem Durch den Monsun. Z německých mladíků v čele s dvojčaty Billem a Tomem se staly idoly miliónů puberťaček a pro mnohé kontroverzní kapela byla jednou z hlavních tváří tehdejšího emo fenoménů.

Po pár letech se ovšem za puberťáky zavřela voda. I když se před časem s novou deskou skupina pokusila o menší návrat na výsluní, své nejzářivější časy mají hoši nejspíš už dávno za sebou a mnozí na ně už zapomněli. Víte tedy, jak vypadá frontman skupiny, Bill Kaulitz, dnes?

Takhle jsme Margot Robbie asi ani vidět nepotřebovali

GALERIE: Sexy herečka Margot Robbie prošla obří proměnou a nyní je z ní tahle škaredá zrzka!

Pokud si ho stále pamatujete jako rádoby něžného rockera s patkou, tak na tuto image už můžete zapomenout. Dnes sedmadvacetiletý Bill se totiž změnil k nepoznání. Má blonďaté vlasy, řadu tetování i piercingů a vůbec se se svou postavou snaží hrát na velkého drsňáka. Jenže mnozí mu to pořád nebaští.

I po letech proto mnozí lidé stále spekulují o jeho sexuální orientaci. K té se ovšem Bill příliš nevyjadřuje a raději se snaží v USA opět nastartovat svou hudební kariéru. Líbí se vám jeho image drsňáka, nebo mu jí vůbec nebaštíte?

Johnny Depp je opět k světu

GALERIE: Johnny Depp prošel obří změnou a nyní je z něj opět fešák! Takhle sexy jste ho ještě neviděli

Co se to s ní stalo?

GALERIE: Jak dnes vypadá nadržená flétnistka Michelle z Prciček? Je z ní oplácaná mamina!

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, zpěvák, Tokio Hotel, Bill Kaulitz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama