návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Perverzní brácha Billie Eilish! Jeho holka vypadá úplně stejně jako slavná zpěvačka. Lidé mu za to nadávají

Billie Eilish má dvojnici a její brácha s ní chodí.
Vydáno: 14.07.2019
Poznali byste rozdíl?
Autor: Instagram.com Poznali byste rozdíl?

Zpěvačka Billie Eilish se rychle stala jednou z nejosobitějších hvězd pop music, zatímco však všichni obdivují její hlas, chytré texty a svérázný styl, pár lidí se teď taky zaměřilo na její rodinu. Specificky pak jejího bratra Finnease, kterému teď fanoušci nadávají do úchyla.

21letý Finneas totiž chodí s youtuberkou Claudiou Suwelski a lidé se nemohli nevšimnout obřích podobností, mezi Claudiou a Finneasovou sestrou Billie. Obě slečny si jsou vlastně tak podobné, že to až bije do očí, a řekli byste si, že jsou nejspíš ségry.

Zatímco tak roztomilí pár zásobuje Instagram společnými fotkami, čím dál tím větší procento lidí je přesvědčeno, že si Finneas skrz Claudiu řeší zjevně nějaká osobní traumata, kdy ho v dětství přitahovala vlastní sestra. Že to je nejspíš blbost, protože bez make-upu vypadá každá z holek docela jinak, a spíš tak jde jen o blbou náhodu, už ovšem nikdo neřeší. Koneckonců, v následující galerii si můžete udělat vlastní názor.

Článek je zařazen v: Billie Eilish , holka , přítelkyně , dvojnice , podoba , zpěvačka , youtuberka , brácha , Instagram

reklama