GALERIE: Ponížená Amber Heard musela prodat svůj nádherný dům. Půjdou peníze Deppovi?

Herečka Amber Heard prodala svůj dům.

Slavná herečka Amber Heard (36) prodala svůj překrásný domov v Yucca Valley za 1,1 milionu dolarů. Tuto přepychovou nemovitost přitom koupila za 570 000 dolarů teprve před 3 lety. Dům se nachází v Mohavské poušti a obsahuje 3 ložnice, 3 koupelny a garáž pro 3 automobily. V zadní části nechybí most, který vede k horskému altánu, kde si můžete dát skleničku vína a obdivovat místní krajinu.

V luxusní nemovitosti nechybí ani krásná kuchyň, nádherné dřevěné podlahy, masivní nábytek a po celém domě je prostorové ozvučení i klimatizace. Herečka z Aquamana zde často trávila čas s přáteli, se svou sestrou a rovněž zde poslední roky vychovávala svoji adoptovanou dceru. Heard prodala dům anonymnímu páru, sama si přitom přišla na výdělek nějakých 480 tisíc dolarů.

I tato částka by však měla putovat na odškodnění, které musí po verdiktu u soudu zaplatit svému bývalému muži Johnnymu Deppovi (59). Kde vezme na ten zbytek, když byla zároveň její role v druhém Aquamanovi zredukována na minimum a další nabídky jí nechodí, to asi bude řešit v nejbližších týdnech až měsících.

Sdílejte článek

Přečtěte si také