Showbyznys

9. července 2016 18:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pořád nemůže zapomenout na Selenu? Justin Bieber chodí s naprostým klonem slavné zpěvačky!

Slavný zpěvák svůj vkus zkrátka nezapře.

Je to sice už pár let od konce mladé lásky mezi Justinem Bieberem a Selenou Gomez, bulvární média ovšem na jejich velkou lásku asi jen tak nezapomenou. Na sexy zpěvačku pak často rád vzpomíná i sám mladý rebel. A jak je vidno, pořád na ni tak úplně nezapomněl. Pěvecká hvězda totiž podle amerických médiích momentálně randí s mladičkou modelkou Alexandrou Rodriguez, s kterou například nedávno strávil svou dovolenou v Miami.

Je to sice už pár let od konce mladé lásky mezi Justinem Bieberem a Selenou Gomez, bulvární média ovšem na jejich velkou lásku asi jen tak nezapomenou a nasexy zpěvačku často rád vzpomíná i sám mladý rebel. A jak je vidno, pořád na ní tak úplně nezapomněl. Pěvecká hvězda totiž podle amerických médiích momentálně randí s mladičkou modelkou Alexandrou Rodriguez, s kterou například nedávno strávil svou dovolenou v Miami.

Američtí novináři si pak nemohli nevšimnout, že Alexandra je až nečekaně podobná právě jeho bývalce Seleně, s níž toho má na první pohled až příliš společného. Nemůže snad Justin pořád na svou ex zapomenout, nebo jsou obě zkrátka podobný typ? A je Alexandra Seleně podle vás vůbec podobná?Je to sice už pár let od konce mladé lásky mezi Justinem Bieberem a Selenou Gomez, bulvární média ovšem na jejich velkou lásku asi jen tak nezapomenou a nasexy zpěvačku často rád vzpomíná i sám mladý rebel. A jak je vidno, pořád na ní tak úplně nezapomněl. Pěvecká hvězda totiž podle amerických médiích momentálně randí s mladičkou modelkou Alexandrou Rodriguez, s kterou například nedávno strávil svou dovolenou v Miami.

Američtí novináři si pak nemohli nevšimnout, že Alexandra je až nečekaně podobná právě jeho bývalce Seleně, s níž toho má na první pohled až příliš společného. Nemůže snad Justin pořád na svou ex zapomenout, nebo jsou obě zkrátka podobný typ? A je Alexandra Seleně podle vás vůbec podobná?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber láska hvězda galerie Miami selen bulvární médium Alexandra Rodríguez

Přečtěte si také