GALERIE: Věděli jste, že porotce pořadu I AM FIGHTER žije s touhle sexy zpěvačkou? Jako slavnou kočku má doma?

Očekávaný pořad o hledání nových talentů ze světa MMA je tady! Co jste možná doteď nevěděli o jednom z porotců Lucasi Blakkovi?

Už dnes večer začíná na Prima COOL očekávaná soutěž I AM FIGHTER. V té budou diváci sledovat úsilí několika soutěžících, kteří se pod vedením našich nejlepších trenérů budou snažit stát se vycházející hvězdou MMA. A bude to sledovat také čtveřice neúprosných porotců. V té mimo jiné zasedne také známý hudební producent Lucas Blakk. V pořadu MMA totiž nepůjde jen o bojové umění, ale také o správné budování marketingové značky. A právě pro tyto účely je Lucas Blakk ideálním porotcem.

Blakk je marketingový specialista a člen hudební rady, který stojí za populárním hudebním vydavatelstvím Blakkwood, v němž zastupuje spoustu populárních rapperů i popových hvězdiček. Lucas prostě umí rozpoznat hvězdu, a to v jakékoliv branži. A navíc má doma jednu z největších hudebních krásek současnosti. Už delší dobu totiž žije s populární rapperkou Sharlotou. Ta ostatně vydává songy právě ve vydavatelství Blakkwood Records a v současnosti je i velkou hvězdou Instagramu. Oba se pak na sociálních sítích rádi chlubí svou velkou láskou. A opravdu jim to spolu velice sluší.

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už dnes ve 20.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také