návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Přátelé v úplně jiném pojetí? Podívejte se, kteří herci si mohli zahrát hlavní postavy

Dívali byste se na seriál s těmito herci?
Vydáno: 24.05.2020, rd
Kdo si mohl zahrát v Přátelích? 1
Autor: NBC Kdo si mohl zahrát v Přátelích? 1

Asi není překvapením, že do obsazování rolí ve filmech a seriálech často zasahuje hned několik faktorů. Jak moc je herec drahý, jak je známý, jestli má volno v kalendáři, na kolik let se může uvolnit a samozřejmě v poslední řadě i to, jestli se vůbec na danou roli hodí. I proto se o různé postavy v různých projektech často ucházejí klidně i stovky herců zároveň. Vyhrát konkurz se ale přesto povede jen jednomu.

Jakmile si pak diváci na daného herce v dané roli zvyknou, stane se pro ně nepředstavitelné, že by si onu postavu mohl zahrát kdokoli jiný. A výjimkou pochopitelně není ani slavný sitcom Přátelé z devadesátých let, kde si v hlavních rolích zahráli Matthew Perry, Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc nebo David Schwimmer. Tušíte však, kteří další slavní herci měli blízko k tomu, aby si v seriálu zahráli? Zjistíte to nyní v naší následující galerii:

Článek je zařazen v: seriál , sitcom , přátele , herci , obsazení

reklama