Showbyznys

8. listopadu 2016 17:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Princ Harry konečně potvrdil svůj vztah se seriálovou kráskou! Podívejte se na její nejvíc sexy fotky

Našel syn princezny Diany konečně tu pravou?

Spekulace, kterými v posledních dnech žila snad všechna média, jsou konečně u konce. Princ Harry totiž po dlouhém mlčení konečně potvrdil svůj vztah s půvabnou americkou herečkou Meghan Markle. Dlouhodobé spekulace potvrdil v prohlášení, které nyní zveřejnil britský královský palác. Zároveň tu ovšem vyjádřil své znepokojení nad obrovským tlakem ze strany novinářů.

Jeho nová přítelkyně byla totiž médii dle prohlášení doslova obtěžována. Členovi královské rodiny pak vadí zejména zprávy o hereččině rodině a také rýpání v jejích odvážných scénách v seriálu Kravaťáci. Došlo prý i na snahu o uplacení jejích bývalých partnerů za cílem získat z nich nějaké pikantnosti. Situace prý potom došla tak daleko, že se princ Harry začal obávat o její bezpečí. „Není správné, aby byla slečna Markle po několika měsících vztahu vystavena takovému mediálnímu zájmu. Princ Harry ví, že novináři hned řeknou, že to je cena, kterou musí za tento vztah zaplatit, a že je to součástí hry. S tím ale princ zásadně nesouhlasí. Tohle není hra, ale jejich život,“ stojí v prohlášení.

Harry proto doufá, že ho zvídaví novináři poslechnou a konečně dopřejí oběma pořádné soukromí. To se dá ovšem v případě nového páru v královské rodině jen těžko očekávat. Přesto doufáme, že britská média ze svého ohromného tlaku povolí, a oni si budou moci užívat své čerstvé lásky.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry

Přečtěte si také