GALERIE: Princezna popu Britney Spears je těhotná! Kdo je otcem jejího třetího dítěte?

Tamara F. Publikováno: 12.04.2022
Americká zpěvačka Britney Spears oznámila na sociální síti radostnou novinu. Se snoubencem Samem Asgharim se dočkají svého vůbec prvního společného potomka.

reklama

O někdejší princezně popu Britney Spears se v posledních letech nemluví v příliš dobrém kontextu. Nyní má však po dlouhé době důvod k radosti. Na svém instagramovém profilu se totiž fanouškům pochlubila krásnou zprávou. Se svým o dvanáct let mladším snoubencem, osobním trenérem a modelem Samem Asgharim čeká prvního společného potomka. Pár se zasnoubil minulý rok v září, jen měsíc poté, co se zpěvačka vymanila z nuceného opatrovnictví od svého otce.  

O miminku dvojice mluvila od loňských Vánoc, přičemž zpěvačka už má dva syny, Seana Prestona a Jasydena Jamese, s předchozím manželem Kevinem Federinem. Těhotenský test si prý udělala kvůli tomu, že se po dovolené „zakulacovala“. Oba partneři mají z příchodu dítěte velkou radost, přičemž blízký zdroj z okolí se svěřil, že by si popová hvězda přála po dvou synech dceru.

„Zřejmě nebudu tolik chodit na veřejnost, aby si mě ‚papoušci‘ nefotili za peníze, jak to bohužel dělali,“ s nelibostí zavzpomínala na negativní zkušenosti s bulvárními fotografy, když byla naposledy těhotná. „Je to těžké, protože když jsem byla těhotná, měla jsem perinatální depresi. Musím říct, že je to naprosto hrozné, tehdy o tom ženy nemluvily,“ podotkla s tím, že dnes je to naštěstí jiné a v tomto směru otevřenější.

„Tentokrát budu cvičit jógu každý den! Rozdávat spoustu radosti a lásky,“ prohlásila šťastně zpěvačka s tím, že si chce toto období se partnerem náležitě užít. Rovněž se hned po oznámení vyrojily spekulace o možné tajné svatbě dvojice, neboť Spears nazvala v onom příspěvku na Instagramu Asghariho „manžel“. Ani jeden z páru však takové tvrzení zatím nepotvrdil. 

Příběh nezdařené operace

GALERIE: Trans ženu inspirovala k proměně Britney Spears. Operace poprsí ale dopadla brutálně zle

reklama