GALERIE: Princezna popu Britney Spears je těhotná! Kdo je otcem jejího třetího dítěte?

Americká zpěvačka Britney Spears oznámila na sociální síti radostnou novinu. Se snoubencem Samem Asgharim se dočkají svého vůbec prvního společného potomka.

O někdejší princezně popu Britney Spears se v posledních letech nemluví v příliš dobrém kontextu. Nyní má však po dlouhé době důvod k radosti. Na svém instagramovém profilu se totiž fanouškům pochlubila krásnou zprávou. Se svým o dvanáct let mladším snoubencem, osobním trenérem a modelem Samem Asgharim čeká prvního společného potomka. Pár se zasnoubil minulý rok v září, jen měsíc poté, co se zpěvačka vymanila z nuceného opatrovnictví od svého otce.

O miminku dvojice mluvila od loňských Vánoc, přičemž zpěvačka už má dva syny, Seana Prestona a Jasydena Jamese, s předchozím manželem Kevinem Federinem. Těhotenský test si prý udělala kvůli tomu, že se po dovolené „zakulacovala“. Oba partneři mají z příchodu dítěte velkou radost, přičemž blízký zdroj z okolí se svěřil, že by si popová hvězda přála po dvou synech dceru.

„Zřejmě nebudu tolik chodit na veřejnost, aby si mě ‚papoušci‘ nefotili za peníze, jak to bohužel dělali,“ s nelibostí zavzpomínala na negativní zkušenosti s bulvárními fotografy, když byla naposledy těhotná. „Je to těžké, protože když jsem byla těhotná, měla jsem perinatální depresi. Musím říct, že je to naprosto hrozné, tehdy o tom ženy nemluvily,“ podotkla s tím, že dnes je to naštěstí jiné a v tomto směru otevřenější.

„Tentokrát budu cvičit jógu každý den! Rozdávat spoustu radosti a lásky,“ prohlásila šťastně zpěvačka s tím, že si chce toto období se partnerem náležitě užít. Rovněž se hned po oznámení vyrojily spekulace o možné tajné svatbě dvojice, neboť Spears nazvala v onom příspěvku na Instagramu Asghariho „manžel“. Ani jeden z páru však takové tvrzení zatím nepotvrdil.


Přečtěte si také