Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Princové Harry a William mají tajnou sestru! Jak je možné, že o ní celé ty roky nikdo nevěděl?!

Věděli jste, že mají princové Harry a William tajnou sestru?
Vydáno: 07.02.2018, redakce
Princové Harry a William

Od té doby, co se média těžce nabourala do života jejich zemřelé matky Diany, mají v ně princové Harry a William přirozenou nedůvěru. Nemůžeme se jim vlastně divit. Tahle nedůvěra ale mimo jiné může i za to, že o obou princích stále plno věcí nevíme. Jako například fakt, že mají sestru!

Přesněji řečeno nevlastní sestru. Laura Lopes je totiž dcerou Camilly Parker Bowles, která se provdala za jejich otce Charlese v roce 2005. Camilla se nicméně už tehdy rozhodla, že svoji jedinou dceru bude držet mimo zraky veřejnosti, a tak se o Lauře nikdy příliš nemluvilo. To ale neznamená, že si nejsou blízcí, Laura šla dokonce za družičku Kate na její svatbě s Williamem v roce 2011. Jestli bude pozvána i na svatbu prince Harryho, to je zatím otázka – královská rodina totiž střeží všech 600 pozvánek přísně pod pokličkou.

Reklama
Článek je zařazen v: tajná sestra, princ Harry, princ William, Kate Middleton, svatba, rodina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama