Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Proč sexbomba Emily Ratajkowski nenávidí svá PRSA? Tenhle šílený důvod byste v životě neuhodli!

Bujnými vnady to začalo a bujnými vnady to i končí.
Vydáno: 10.07.2017
S jakým problémem se momentálně herečka potýká?

26letou herečku a především modelku Emily Ratajkowski asi netřeba představovat. Poprvé o sobě dala vědět před lety v klipu k písni Blurred Lines, kde poprvé dala na odiv své božské křivky. Tenhle krok se hodnotí jako úspěšný, jelikož později vedl k roli milenky ve filmu Zmizelá, ve kterém Emily spala s postavou Bena Afflecka a kromě křivek už ukázala i svá nádherná ňadra. A jak to všechno začalo, tak to podle Emily i končí.

Nina Dobrev (28)

10 nejvíc sexy fotek hvězdy Upířích deníků Niny Dobrev! Takhle jste mladou krásku ještě neviděli!

„Občas se mi stane taková věc. Jsem prý až příliš sexy. Je to téměř diskriminace, lidé se mnou nechtějí pracovat, protože mám moc velká prsa,“ svěřila se herečka magazínu Harper’s Bazaar Australia. „Co je špatného na prsou? Je to nádherná věc, která by se měla oslavovat. Koho to dneska vůbec ještě zajímá,“ později dodává.

Herečka se dostala do hledáčku internetových kritiků potom, co se prohlásila za feministku, a zároveň sdílela na sociálních médiích fotky, ve kterých se prezentuje z velké části nahá. Z negativních ohlasů si ale hlavu nedělá, podle ní to jenom ilustruje její celou pointu. Na fotky přenádherné Emily Ratajkowski a taky jejích prsou se teď můžete podívat v naší galerii.

Jak vypadala malá Emily Ratajkowski?

GALERIE: Takhle vypadala sexy Emily Ratajkowski jako malá holčička! Její nevinný pohled jí neuvěříte...

Reklama
Článek je zařazen v: Sexy, prsa, práce, Instagram, modelka, herečka, feministka, Emily Ratajkowski, nahá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama