Showbyznys

4. prosince 2017 12:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Provokatér Kazma naštval fanoušky! Místo nového videa jim nabízí předražené kšiltovky. Lidé mu nadávají a smějí se mu

První velký přešlap, nebo povedený marketingový tah?

Když internetový bavič Kazma před pár dny zahájil na Facebooku již klasický odpočet, všichni jeho fanoušci se začali těšit na další díl jeho One Man Show, s nímž opět zboří internet. Jenže včera odpoledne přišlo kruté vystřízlivění. Zapomeňte na další Kazmovy vtípky, on se nám tentokrát rozhodl nadělit jen limitovaný balíček s jeho exkluzivní kšiltovkou, kterou si tak můžete nadělit k Vánocům.

Jenže nejen, že mnoho lidí bylo zklamáno z toho, že se místo videa dočkali jen vypočítavé reklamní akce, ale naprosto je vytočila i cena. Kazmův snapback totiž pořídíte za neskutečných 2 190 korun! A to je částka, kterou mnozí jeho fanoušci považují za přestřelenou a nechápou, na co si Kazma hraje. Na sociálních sítích tak nyní Kazmič musí číst hodně drsnou kritikou a někteří mu dokonce za tento krok sprostě nadávají. „Ses po*ral ne? Ty vole, za 2000 koupím dvě čepice a ještě k tomu lepší značku,“ píše jeden z rozhořčených mužů na Facebooku. A podobných komentářů je zde celá řada. A to je hejt, na který není Kazma v posledních měsících zrovna zvyklý.

Že by si tak Kazma připsal první velký fail a kšiltovky se přeci jen neprodají? Zas tak špatné to určitě nebude. Svým způsobem je totiž přemrštěná cena skvělým marketingovým tahem. O jeho balíčku se tak bude mluvit mnohem více, než kdyby stál pouhých pár stovek a jak se říká, negativní reklama je mnohdy ta nejlepší.

Vždy se totiž najdou jedinci, kteří si jeho značku koupí. I když si o nich můžeme myslet svoje. I tentokrát tedy bude asi Kazma brzy hlásat vyprodáno a chvástat se tím, jak mu šly kšiltovky na dračku. U mnohých fanoušků tím ale možná přeci jen klesnul.

Sdílejte článek

Přečtěte si také