GALERIE: Prsatá modelka vysvětlila, proč stále kojí svou pětiletou dceru. Je to podle vás normální?

Vnadná modelka a herečka se netají tím, že stále kojí svou pětiletou dceru, která by už v klidu ukousla i steak. V rozhovoru odůvodnila, proč s tím ani v blízké době nechce přestat.

Dost rozporuplné reakce vyvolal u lidí otevřený rozhovor dvaačtyřicetileté modelky a internetové hvězdičky Coco Austin. Manželka amerického rappera Ice-T otevřeně promluvila o tom, proč kojí svou pětiletou dceru. „Chanel chce prso stále, i když je jí pět let. Hodně lidí se diví, že to ještě dělám,“ řekla rodačka z Los Angeles v rozhovoru pro Us Weekly.

Dodala, že i když dcera jí i steaky a hamburgery, k svačině si dá ráda mlíčko. „Proč ji o to teda ochuzovat?“ přiznala Austin a řekla, že kdyby o prso nestála, nutit jí ho nebude. Už je to prý ale takový jejich večerní rituál, kterým uspí dceru ke spánku, což okamžitě potvrdila i pětiletá Chanel. „Víte co? Prsíčko mě uspává,“ řekla dívenka.

Kromě kontroverzního krmení si dcera diktuje i to, kdy a kde bude spát. Sami manželé přiznávají, že nejsou „typickými“ rodiči, ale takto jim to vyhovuje. Divných pohledů ani nevhodných poznámek si nevšímají a neřeší je. My tedy jen doufáme, že dceru nebude kojit až do jejich osmnáctých narozenin.


Přečtěte si také