návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: První fotky krásné Meghan po porodu! Je Harryho manželka po dítěti stále sexy?

Jak sexy je manželka prince Harryho po dítěti?
Vydáno: 09.06.2019
Meghan po porodu jenom září
Autor: profimedia.cz Meghan po porodu jenom září
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poté, co Meghan Markle (37) porodila syna Archieho a ukázala ho spolu se svým manželem princem Harry veřejnosti, jako by se po ní slehla zem. Na internetu se sice stihla pohádat s Donaldem Trumpem, na veřejnost ale jinak nevycházela. To se takřka měsíc od porodu ale mění a Meghan konečně vyrazila se svojí rodinou na slavnostní událost, která se vázala k narozeninám královny Alžběty II.

Ta slavila své již 93. narozeniny, a představa, že by tohle Meghan vynechala, byla takřka nemyslitelná. Součástí oslav byla přehlídka hradní stráže, které se účastnilo 1400 vojáků, desítky koní a stovky hudebníků. Nemohli pochopitelně chybět ani princ William a jeho žena Kate nebo princ Charles a jeho manželka, vévodkyně Camilla.

Samotná Meghan se pak fotografům ukázala v kočáře s Harrym a nutno říct, že americká kráska měsíc po porodu jenom září. Dítě s ní zjevně dělá divy, na své atraktivitě ale v žádném případě nic neztratila. Přesvědčit se o tom můžete v následující galerii:

Článek je zařazen v: Meghan Markle , princ Harry , porod , dítě , syn , narozeniny , královna Alžběta II. , Sexy