Showbyznys

20. prosince 2018 16:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: První fotky Seleny Gomez po odchodu z léčebny děsí internet! Sexy zpěvačka opuchla a není si vůbec podobná

Slavná zpěvačka má za sebou velmi těžké období. A je to na ní bohužel velmi znát.

Pěvecká hvězda Selena Gomez má za sebou velmi těžký rok. Ze začátku roku to sice vypadalo, že se dá dohromady se svou starou láskou, Justinem Bieberem, jejich další románek ovšem po čase skončil a zpěvák si místo toho údajně vzal modelku Hailey Baldwin. Její smolný rok pak vyvrcholil psychickým zhroucením, kvůli němuž byla před dvěma měsíci hospitalizována do psychiatrické léčebny. Tu už ovšem před Vánoci potichoučku opustila a američtí paparazzi ji nachytali venku s jejími kámoškami. A není to dvakrát veselý pohled.

Jindy štíhlá a sexy zpěvačka se nám dost zakulatila, v obličeji je značně opuchlá a celkově je vidět, že se na ní problémy vybraly svou daň. Úsměv na její tváři byste ostatně také hledali marně. Fanoušci jsou proto z její proměny v šoku a doufají, že je už v tom nejlepším psychickém pořádku. A že se poté brzy vrátí do své nejlepší fyzické kondice.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez zpěvačka galerie léčebna fotky Internet Selena Gomezová Hailey Baldwinová první fotky tlustá odchod z léčebny

Přečtěte si také