Showbyznys

10. května 2018 12:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Randí Rytmus s vypatlanou kráskou? Tohle o jeho nové holce řekla zpěvačka Dara Rolins!

Co říká Dara Rolins na Rytmusovu novou přítelkyni?

Když se Dara Rolins (45) před necelými dvěma měsíci rozešla s Patrikem Vrbovským (41), mnozí čekali, že budou oba miláčci showbyznysu z nové situace chvíli zaskočeni. Ještě aby ne, když spolu byli skoro sedm let! Jenže co je sedm let vztahu proti perspektivě randění s 28letou sexbombou…

Vztah rappera Rytmuse a Jasminy Alagič je čím dál jistější, vlastně už zbývá pouze oficiální potvrzení. Mezitím však média bombardují jejich okolí nejrůznějšími dotazy, a na pár z nich teď kupodivu odpověděla i Rytmusova čerstvá bejvalka Dara. Ta se s mladou moderátorkou dokonce sama osobně setkala na jedné z akcí, které se obě ženy zúčastnily, a krásná Jasmina rozhodně nezanechala špatný dojem:

„Tú slečnu som mala možnosť stretnúť len raz na jednej spoločenskej akcii, ktorú moderovala. Veľmi sympatické, normálne dievča. Žiadna vypatlaná kráska. Ja by som sa do nej zamilovala tiež, takže sa Patrikovi vôbec nedivím, že ju registruje,“ řekla deníku Nový Čas zpěvačka. Tomu se říká přející ex.

Dara zároveň dodala, že jsou si s Patrikem i nadále velmi blízcí. Jejich vztah prý skončil čistě z toho důvodu, že se přestali vzájemně milovat. Když si tedy najde štěstí on, bude šťastná i ona a zase naopak. No není to dojemné?


Přečtěte si také