Showbyznys

19. listopadu 2021 16:51

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rapperka Sharlota nafotila pro Playboy své nejžhavější fotky! Co všechno sexy provokatérka ukázala?

Oblíbená česká rapperka zase jednou ukázala, že se toho rozhodně nebojí a ráda mužům ukáže svou parádní postavu.

Rapperka a zpěvačka Sharlota, vlastním jménem Šarlota Frantinová, už několikrát ukázala, že se odvážných a žhavých fotek rozhodně nebojí. Ostatně na Instagramu můžete její sexy fotky vídat poměrně pravidelně. Tentokrát se ale opravdu odvázala. Nechala se totiž nafotit do prosincového čísla prestižního časopisu Playboy, a vznikly tak bez debat jedny z nejžhavějších fotek její kariéry.

Pro Playboy nafotila smyslné a zároveň provokující snímky v luxusním spodním prádle značky Provoque. Fotky mají reflektovat její definitivní přerod z dívky v ženu. Sharlota totiž aktuálně prožívá velmi šťastné období svého života. Je zasnoubená a plánuje založení rodiny. Momentálně má navíc postavu snů, což z fotek potvrdí asi každý chlap. V posledním roce totiž propadla CrossFitu, což je na ní samozřejmě znát. Zejména když má na sobě rudé sexy prádlo.

„Momentálně je to rok, kdy opravdu třikrát týdně chodím cvičit. I přesto, že mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla, jsem v naprosté kondici a mé tělo vypadá nejlíp jako nikdy předtím,“ říká Sharlota. „Playboy byl vždycky moje ikona. Nabídka pózovat na titulní straně mě opravdu potěšila,“ dodává rapperka. A pánské čtenáře nejspíš zase potěší na ni koukat.

Prosincové číslo Playboye je právě v prodeji!

Sdílejte článek
Štítky Instagram playboy galerie spodní prádlo Playboy rapperka Sharlota sexy fotky

Přečtěte si také