GALERIE: Rapperka Sharlota nafotila pro Playboy své nejžhavější fotky! Co všechno sexy provokatérka ukázala?

MilanR. Publikováno: 19.11.2021
Oblíbená česká rapperka zase jednou ukázala, že se toho rozhodně nebojí a ráda mužům ukáže svou parádní postavu.

reklama

Rapperka a zpěvačka Sharlota, vlastním jménem Šarlota Frantinová, už několikrát ukázala, že se odvážných a žhavých fotek rozhodně nebojí. Ostatně na Instagramu můžete její sexy fotky vídat poměrně pravidelně. Tentokrát se ale opravdu odvázala. Nechala se totiž nafotit do prosincového čísla prestižního časopisu Playboy, a vznikly tak bez debat jedny z nejžhavějších fotek její kariéry.

Pro Playboy nafotila smyslné a zároveň provokující snímky v luxusním spodním prádle značky Provoque. Fotky mají reflektovat její definitivní přerod z dívky v ženu. Sharlota totiž aktuálně prožívá velmi šťastné období svého života. Je zasnoubená a plánuje založení rodiny. Momentálně má navíc postavu snů, což z fotek potvrdí asi každý chlap. V posledním roce totiž propadla CrossFitu, což je na ní samozřejmě znát. Zejména když má na sobě rudé sexy prádlo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Playboy - Sharlota

„Momentálně je to rok, kdy opravdu třikrát týdně chodím cvičit. I přesto, že mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla, jsem v naprosté kondici a mé tělo vypadá nejlíp jako nikdy předtím,“ říká Sharlota. „Playboy byl vždycky moje ikona. Nabídka pózovat na titulní straně mě opravdu potěšila,“ dodává rapperka. A pánské čtenáře nejspíš zase potěší na ni koukat.

Prosincové číslo Playboye je právě v prodeji!

Co všechno ukázala?

GALERIE 18+: Rapperka Sharlota ukázala svá nádherná prsa! Podívejte se na její NAHOU fotku!

reklama