Showbyznys

3. listopadu 2016 12:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Regina z Vyvolených se vrací! Podívejte se do její šíleného domu, kde nemá vodu ani záchod!

Nemá snad hvězda slavné reality show ani na ty nejzákladnější potřeby?

Reginu Agiu, dříve Holáskovou, si všichni moc dobře pamatujeme díky jejím šíleným kreacím v první a čtvrté řadě Vyvolených. Od té doby ovšem uplynulo už moře času a ona svůj život od základů změnila. Opustila svět showbyznysu a už několik let žije v rekreační chatičce u Brněnské přehrady, kde jí společnost dělají pouze její dva psi a poník. A nyní svůj domov představí hvězdným hostům v blížícím se Prostřeno! Speciál.

Její obydlí má navíc k dnes tradičnímu pohodlí docela daleko. Regina sice má v domě elektřinu, nemá tu ovšem zavedenou vodu, takže ani klasický splachovací záchod. I zbytek vybavení je oproti jiným domácnostem malinko netradiční a pobyt v zimních měsících tu asi není dvakrát příjemný. I přesto se zdá, že je Regina ve skromných podmínkách spokojená.

Ostatním soutěžícím v čele s Pavlem Novotným či Zdeňkem Macurou pak připraví i menší překvapení v podobě jídelníčku. Regina je totiž tvrdou bojovnicí za práva zvířat a upřednostňuje veganskou stravu. Její menu tak bude kompletně bez masa. Co na to ale budou říkat její hosté? A jak se jim bude líbit v jejím trošku bizarním příbytku?

To se dozvíte příští týden v Prostřeno! Speciál, které budeme vysílat na Primě každý všední den od 17.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také